menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Gomoku 2015/2016 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 1 2 1 2 100 95 100 95 295
2. Nikita Brežgin Gustav Adolfi Gümnaasium 9 1 3 1 85 100 92 100 292
3. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 2 3 4 3 95 92 90 92 279
4. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 7 4 2 5 87 90 95 89 274
5. Rasmus Ründva Tallinna Kivimäe Põhikool 3 5 15 9 92 89 79 85 266
6. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 4 12 - 4 90 82 0 90 262
7. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 5 8 9 10 89 86 85 84 260
8. Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasium 6 10 - 7 88 84 0 87 259
9. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 10 6 12 12 84 88 82 82 254
10. Anri Ilves Tabasalu Ühisgümnaasium 12 39 5 11 82 55 89 83 254
11. Rainer Pirn Gustav Adolfi Gümnaasium 11 15 6 13 83 79 88 81 252
12. Simm-Marten Saadi Tallinna Reaalkool 33 9 10 15 61 85 84 79 248
13. Marie Teppart Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 16 21 14 14 78 73 80 80 238
14. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 13 14 29 19 81 80 65 75 236
15. Kauri Kappet Tallinna Kivimäe Põhikool 20 28 11 17 74 66 83 77 234
16. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool 25 36 16 8 69 58 78 86 233
17. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 19 17 21 46 75 77 73 48 225
18. Armin Õunap Tallinna Nõmme Põhikool 21 13 23 53 73 81 71 41 225
19. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 30 72 24 6 64 22 70 88 222
20. Pärtel Arula Jakob Westholmi Gümnaasium 8 45 8 - 86 49 86 0 221
21. Arko Kasemets Luunja Keskkool 14 27 20 - 80 67 74 0 221
22. Kaur Kaljola Tabasalu Ühisgümnaasium 15 20 33 27 79 74 61 67 220
23. Noora Liisa Ader Gustav Adolfi Gümnaasium 24 25 27 16 70 69 67 78 217
24. Kevin Jürgen Viljandi Jakobsoni Kool 18 37 39 20 76 57 55 74 207
25. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 29 32 28 24 65 62 66 70 201
26. Daniel Ilves Luunja Keskkool 59 19 41 21 35 75 53 73 201
27. Kairiin Soosaar Tallinna 32. Keskkool 26 29 35 29 68 65 59 65 198
28. Harald Jõgi Ilmatsalu Põhikool 36 30 44 18 58 64 50 76 198
29. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool 37 16 - 31 57 78 0 63 198
30. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 41 40 17 28 53 54 77 66 197
31. Rico Jakob Kask Gustav Adolfi Gümnaasium 31 18 - 37 63 76 0 57 196
32. Brita Kalle Gustav Adolfi Gümnaasium 22 22 77 51 72 72 17 43 187
33. Ander Ilves Tabasalu Ühisgümnaasium - 31 25 39 0 63 69 55 187
34. Kristopfer Kivinurm Jakob Westholmi Gümnaasium 39 35 48 26 55 59 46 68 182
35. Ragnar Sirk Gustav Adolfi Gümnaasium 35 41 26 40 59 53 68 54 181
36. Kevin Kasik Viljandi Jakobsoni Kool 77 24 53 25 17 70 41 69 180
37. Lauri Pehlak Muhu Põhikool 40 44 19 54 54 50 75 40 179
38. Richard Daniel Vaaks Gustav Adolfi Gümnaasium 32 33 - 38 62 61 0 56 179
39. Rando Mäesalu Jakob Westholmi Gümnaasium 34 51 30 42 60 43 64 52 176
40. Kaspar Jakobsoo Nõmme Erakool 54 56 34 32 40 38 60 62 162
41. Sten Martin Kalle Gustav Adolfi Gümnaasium 53 34 57 33 41 60 37 61 162
42. Villem Vackermann Laagri kool 28 57 36 - 66 37 58 0 161
43. Kristjan Link Surju Põhikool - 11 76 34 0 83 18 60 161
44. Laura Kärner Tabasalu Ühisgümnaasium - 63 31 30 0 31 63 64 158
45. Marko Kagovere Viljandi Jakobsoni Kool 45 26 54 58 49 68 40 36 157
46. Elisabeth Põder Viljandi Jakobsoni Kool - 23 43 59 0 71 51 35 157
47. Ats Raud Saue Gümnaasium - 53 50 23 0 41 44 71 156
48. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 57 42 32 56 37 52 62 38 152
49. Karl-Andrus Õunapuu Laagri kool 49 60 22 - 45 34 72 0 151
50. Uku Tominga Surju Põhikool 66 64 46 22 28 30 48 72 150
51. Kaspar Hendrik Pajo Tallinna Reaalkool 60 59 38 36 34 35 56 58 149
52. Sebastian Lotman Jakob Westholmi Gümnaasium 51 50 42 45 43 44 52 49 145
53. Egert Penu Aruküla Põhikool 46 43 52 - 48 51 42 0 141
54. Andre Janter Kahtla Lasteaed-Põhikool 42 67 37 66 52 27 57 28 137
55. Roland Luht Jakob Westholmi Gümnaasium 56 46 45 57 38 48 49 37 135
56. Kristin Zenkevics Kahtla Lasteaed-Põhikool 58 62 40 49 36 32 54 45 135
57. Mihkel Rehepapp Saue Gümnaasium - 47 49 61 0 47 45 33 125
58. Rasmus Salumäe Tallinna Lilleküla Gümnaasium 47 - 18 - 47 0 76 0 123
59. Kert Pallo Jakob Westholmi Gümnaasium 62 48 51 - 32 46 43 0 121
60. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 72 69 47 47 22 25 47 47 119
61. Ebeliis Truu Kuressaare Gümnaasium 65 38 72 60 29 56 22 34 119
62. Rasmus Lehtovuori Jakob Westholmi Gümnaasium 70 58 - 35 24 36 0 59 119
63. Maarius Tass Jakob Westholmi Gümnaasium 73 55 73 43 21 39 21 51 111
64. Hans Juhan Olumets Tallinna 32. Keskkool 61 70 - 41 33 24 0 53 110
65. Markus Zirnask Viljandi Jakobsoni Kool 50 66 61 73 44 28 33 21 105
66. Sten Lindström Tallinna Reaalkool 55 68 58 65 39 26 36 29 104
67. Renno Toome Saue Gümnaasium - 65 65 50 0 29 29 44 102
68. Andres Sarapuu Viljandi Jakobsoni Kool 75 84 56 55 19 10 38 39 96
69. Anete Kitse Viljandi Jakobsoni Kool - 74 68 44 0 20 26 50 96
70. Laura Pomerants Tabasalu Ühisgümnaasium - 49 78 62 0 45 16 32 93
71. Oskar Mäns Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 7 - - 0 87 0 0 87
72. Kirke Koni Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 7 - 0 0 87 0 87
73. Ott Preemet Jakob Westholmi Gümnaasium 78 61 60 77 16 33 34 17 84
74. Ketlin Murro Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 13 - 0 0 81 0 81
75. Rasmus Kaldoja Luunja Keskkool - 79 62 63 0 15 32 31 78
76. Sander Talts Gustav Adolfi Gümnaasium 17 - - - 77 0 0 0 77
77. Argo Luur Lõpe Kool 44 73 - - 50 21 0 0 71
78. Anette Paenurm Aruküla Põhikool 23 - - - 71 0 0 0 71
79. Kristiar Papstel Kallavere Keskkool - 80 63 70 0 14 31 24 69
80. Säde Noormets Gustav Adolfi Gümnaasium 27 - - - 67 0 0 0 67
81. Rebekka Rekker Luunja Keskkool - 54 - 68 0 40 0 26 66
82. Otto Richard Habicht Tallinna Reaalkool 64 - 59 - 30 0 35 0 65
83. Aston Parol Nõo Põhikool 63 85 95 76 31 9 0 18 58
84. Laura Kübarsepp Luunja Keskkool 79 78 69 78 15 16 25 16 57
85. Sarah Simson Tallinna Lilleküla Gümnaasium 38 - - - 56 0 0 0 56
86. Heleriin Kuus Valga Põhikool 71 86 84 72 23 8 10 22 55
87. Sander Kask Luunja Keskkool 68 - 80 81 26 0 14 13 53
88. Marcel Vili Luunja Keskkool 82 83 66 82 12 11 28 12 52
89. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool 43 - - - 51 0 0 0 51
90. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 74 - - 64 20 0 0 30 50
91. Sander Kipper Tallinna Nõmme Põhikool - 71 - 69 0 23 0 25 48
92. Hendrik Hinno Aruküla Põhikool 67 - 75 - 27 0 19 0 46
93. Kermo Koppel Tallinna Nõmme Põhikool - 94 - 48 0 0 0 46 46
94. Maksim Budanov Tallinna Reaalkool 48 - - - 46 0 0 0 46
95. Lisandra Mohnja Surju Põhikool - - 71 75 0 0 23 19 42
96. Maksim Sadekov Narva Kesklinna Gümnaasium 52 - - - 42 0 0 0 42
97. Greteliis Rein Luunja Keskkool - - - 52 0 0 0 42 42
98. Kärt Sokolov Aruküla Põhikool - 52 - - 0 42 0 0 42
99. Gregor Metsa Surju Põhikool - - 82 67 0 0 12 27 39
100. Sebastian Lents Laagri kool - - 55 - 0 0 39 0 39
101. Marten Metsar Viljandi Jakobsoni Kool - - 81 74 0 0 13 20 33
102. Karl Aksel Männik Nõo Põhikool 80 76 - 97 14 18 0 0 32
103. Kertu Kangur Lõpe Kool 81 75 - - 13 19 0 0 32
104. Markus Bloom Tabasalu Ühisgümnaasium - - 70 88 0 0 24 6 30
105. Anette-Marii Argus Saue Gümnaasium - 99 64 - 0 0 30 0 30
106. Grettel Liis Raudsepp Luunja Keskkool 86 90 87 80 8 4 7 14 29
107. Andreas Siemer Aruküla Põhikool - - 67 - 0 0 27 0 27
108. Martin Paulberg Jakob Westholmi Gümnaasium 76 88 93 96 18 6 1 0 25
109. Hendrik Tambla Tallinna Reaalkool 69 - - - 25 0 0 0 25
110. Sandor Saul Tallinna Nõmme Põhikool - - - 71 0 0 0 23 23
111. Kris-Martin Viigisalu Kallavere Keskkool - 87 86 87 0 7 8 7 22
112. Uko Ruusmaa Jakob Westholmi Gümnaasium - - 74 - 0 0 20 0 20
113. Robin Mittenbritt Surju Põhikool - - 85 84 0 0 9 10 19
114. Sander Urbla Nõo Põhikool 83 91 98 91 11 3 0 3 17
115. Iris Aurelia Randal Laagri kool - 77 - - 0 17 0 0 17
116. Mirjam Elisabet Tiidumaa Nõo Põhikool - 82 97 90 0 12 0 4 16
117. Rahel-Leandra Luksepp Nõo Põhikool 84 89 100 99 10 5 0 0 15
118. Kert Heljas Surju Põhikool - - 79 100 0 0 15 0 15
119. Andreas Tingas Tallinna Nõmme Põhikool - - - 79 0 0 0 15 15
120. Mette-Anette Tammistu Jakob Westholmi Gümnaasium 89 95 - 86 5 0 0 8 13
121. Brigitta Puusta Aruküla Põhikool - 81 - - 0 13 0 0 13
122. Miina Mi Lind Jakob Westholmi Gümnaasium 87 - 90 98 7 0 4 0 11
123. Piibe Gerne Surju Põhikool - - 83 95 0 0 11 0 11
124. Mihkel Liis Tallinna Kivimäe Põhikool - - - 83 0 0 0 11 11
125. Karl-Eerik Rooni Tallinna Kivimäe Põhikool - - - 85 0 0 0 9 9
126. Kally Greenwood Tallinna Lilleküla Gümnaasium 85 - - - 9 0 0 0 9
127. Kaisa Varep Surju Põhikool - - 91 89 0 0 3 5 8
128. Liis Juhansoo Surju Põhikool - - 88 - 0 0 6 0 6
129. Arseni Tšurdaljov Tallinna 32. Keskkool 88 - - - 6 0 0 0 6
130. Villem Toomet Jakob Westholmi Gümnaasium 90 93 94 - 4 1 0 0 5
131. Mia Marleen Oruste Saue Gümnaasium - 96 89 - 0 0 5 0 5
132. Liisa Martha Veetõusme Kolga Kool 91 97 96 103 3 0 0 0 3
133. Sander-Mathias Miiter Surju Põhikool - - 92 101 0 0 2 0 2
134. Aivar Allik Lõpe Kool - 92 - - 0 2 0 0 2
135. Oskar Ülavere Gustav Adolfi Gümnaasium 92 - - - 2 0 0 0 2
136. Bruno Koger Surju Põhikool - - - 92 0 0 0 2 2
137. Kevin Kiviselg Surju Põhikool - - - 93 0 0 0 1 1
138. Britta Liisa Piiroja Jakob Westholmi Gümnaasium - 98 - 102 0 0 0 0 0
139. Simon Sirg Surju Põhikool - - - 94 0 0 0 0 0
140. Johannes Männik Nõo Põhikool - - 99 - 0 0 0 0 0
141. Oliver Püüding Surju Põhikool - - - 104 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Reaalkool 1780 12
2. Gustav Adolfi Gümnaasium 1512 11
3. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1302 8
4. Jakob Westholmi Gümnaasium 1104 15
5. Tabasalu Ühisgümnaasium 1036 6
6. Viljandi Jakobsoni Kool 992 8
7. Luunja Keskkool 781 9
8. Surju Põhikool 667 15
9. Tallinna Kivimäe Põhikool 665 4
10. Tallinna 32. Keskkool 636 4
11. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 443 6
12. Saue Gümnaasium 418 5
13. Tallinna Nõmme Põhikool 398 5
14. Aruküla Põhikool 391 7
15. Laagri kool 368 4
16. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 311 1
17. Lõpe Kool 303 4
18. Rakvere Waldorfkool 262 1
19. Tartu Waldorfgümnaasium 259 1
20. Ilmatsalu Põhikool 248 1
21. Muhu Põhikool 219 1
22. Nõmme Erakool 200 1
23. Kuressaare Gümnaasium 141 1
24. Nõo Põhikool 138 6
25. Kallavere Keskkool 91 2
26. Valga Põhikool 63 1
27. Narva Kesklinna Gümnaasium 42 1
28. Kolga Kool 3 1


Aktiivseid kasutajaid: 1493
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
26.05.2019
Lines Of Actioni turniirisarja IV etapp
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2386
Male TOP 5
1. tellis53 2946
2. hertsog 2787
3. Tooresvana 2731
4. kypsis 2631
5. UFOMEN 2573

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2773
2. Ruut 2645
3. matumartin14 2576
4. Ianton 2481
5. hulkur 2429

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3078
2. AlQaholic 2956
3. kraska 2443
4. pisipaha 2369
5. Rambo96 2235