menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Gomoku 2016/2017 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 2 2 4 1 95 95 90 100 290
2. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 4 1 5 21 90 100 89 73 279
3. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 9 7 1 5 85 87 100 89 276
4. Sander Piik Tallinna Mustamäe Gümnaasium 5 - 6 2 89 0 88 95 272
5. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 3 4 10 7 92 90 84 87 269
6. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 11 6 17 3 83 88 77 92 263
7. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 8 38 8 8 86 56 86 86 258
8. Robin Tukia Peetri Lasteaed-Põhikool 15 14 12 4 79 80 82 90 252
9. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 26 3 13 16 68 92 81 78 251
10. Karl Mattias Moor Nõmme Erakool 13 5 18 14 81 89 76 80 250
11. Uku Pärtel Rand Kahtla Lasteaed-Põhikool 23 13 14 10 71 81 80 84 245
12. Rihard Aga Narva Kesklinna Gümnaasium 28 12 7 18 66 82 87 76 245
13. Rando Nõmm Kahtla Lasteaed-Põhikool 12 35 11 19 82 59 83 75 240
14. Ralf Joosep Kask Gustav Adolfi Gümnaasium 54 10 15 24 40 84 79 70 233
15. Markus Hansson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 21 11 60 17 73 83 34 77 233
16. Kirke Koni Tallinna Lilleküla Gümnaasium 27 15 - 9 67 79 0 85 231
17. Kevin Järvet Aruküla Põhikool 20 9 33 23 74 85 61 71 230
18. Andreas Tähnas Tallinna Nõmme Põhikool 7 44 20 25 87 50 74 69 230
19. Markus Loopere Aruküla Põhikool 18 69 27 12 76 25 67 82 225
20. Ants Luup Kahtla Lasteaed-Põhikool 30 16 50 13 64 78 44 81 223
21. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 16 - 19 26 78 0 75 68 221
22. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool 19 39 30 20 75 55 64 74 213
23. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 14 25 42 30 80 69 52 64 213
24. Karlo Leok Tallinna Reaalkool 17 30 22 43 77 64 72 51 213
25. Robin Lõhmus Tallinna Reaalkool 22 20 67 27 72 74 27 67 213
26. Anna-Brigita Topkin Tallinna Reaalkool 38 51 24 11 56 43 70 83 209
27. Andrus Möller Tallinna Nõmme Põhikool 35 24 16 58 59 70 78 36 207
28. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 25 8 43 88 69 86 51 6 206
29. Nikita Brežgin Gustav Adolfi Gümnaasium 1 - 2 84 100 0 95 10 205
30. Hinnar Vilkre Aruküla Põhikool 24 32 23 - 70 62 71 0 203
31. Hans Eric Soasepp Aruküla Põhikool 73 17 26 38 21 77 68 56 201
32. Richard Daniel Vaaks Gustav Adolfi Gümnaasium 34 21 28 111 60 73 66 0 199
33. Daniel Nõmm Kahtla Lasteaed-Põhikool - 37 40 15 0 57 54 79 190
34. Rico Jakob Kask Gustav Adolfi Gümnaasium 52 19 41 37 42 75 53 57 185
35. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 43 28 31 39 51 66 63 55 184
36. Markus Veia Aruküla Põhikool 46 18 34 48 48 76 60 46 184
37. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 56 41 29 31 38 53 65 63 181
38. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool - 43 37 22 0 51 57 72 180
39. Mark Heidmets Gustav Adolfi Gümnaasium 6 - 3 - 88 0 92 0 180
40. Maro Mai Peetri Lasteaed-Põhikool 101 55 21 32 0 39 73 62 174
41. Martti Tarsalainen Surju Põhikool - 23 55 33 0 71 39 61 171
42. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 49 31 86 34 45 63 8 60 168
43. Marko Kagovere Viljandi Jakobsoni Kool 36 63 35 45 58 31 59 49 166
44. Anri Ilves Tabasalu Ühisgümnaasium 41 66 9 - 53 28 85 0 166
45. Kevin Jürgen Viljandi Jakobsoni Kool 42 48 - 28 52 46 0 66 164
46. Jaan Viirmann Kehra Gümnaasium 48 33 79 44 46 61 15 50 157
47. Robin Ajangu Kuressaare Gümnaasium 59 27 39 - 35 67 55 0 157
48. Harald Jõgi Ilmatsalu Põhikool 88 52 38 36 6 42 56 58 156
49. Siim Tiivel Gustav Adolfi Gümnaasium 10 22 - - 84 72 0 0 156
50. Reigo Kurgpõld Nõmme Erakool 37 26 65 - 57 68 29 0 154
51. Kevin Kasik Viljandi Jakobsoni Kool 31 72 69 29 63 22 25 65 153
52. Kaspar Hendrik Pajo Tallinna Reaalkool 47 65 25 64 47 29 69 30 146
53. Rando Lukk Luunja Keskkool 72 56 45 35 22 38 49 59 146
54. Otto Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 67 29 48 - 27 65 46 0 138
55. Gregor Ludvig Kikas Tallinna Reaalkool 33 68 44 71 61 26 50 23 137
56. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool 71 40 36 - 23 54 58 0 135
57. Denis Petrov Tartu Variku Kool 57 42 74 49 37 52 20 45 134
58. Roger Grüntal Peetri Lasteaed-Põhikool 50 49 52 62 44 45 42 32 131
59. Sten Martin Kalle Gustav Adolfi Gümnaasium 40 53 68 91 54 41 26 3 121
60. Sten Lindström Tallinna Reaalkool 70 46 75 54 24 48 19 40 112
61. Lauri Pehlak Muhu Põhikool 84 36 81 60 10 58 13 34 105
62. Erik Rosenberg Aruküla Põhikool 32 74 77 - 62 20 17 0 99
63. Eerika Hinno Aruküla Põhikool 51 61 72 73 43 33 22 21 98
64. Laura Pomerants Tabasalu Ühisgümnaasium 45 73 66 86 49 21 28 8 98
65. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool 98 62 57 69 0 32 37 25 94
66. Mihkel Viires Nõmme Erakool 44 50 96 - 50 44 0 0 94
67. Lauri Raudsepp Nõo Põhikool 82 58 94 50 12 36 0 44 92
68. Jürgen Irve Peetri Lasteaed-Põhikool 65 87 99 40 29 7 0 54 90
69. Egert Penu Aruküla Põhikool 62 77 53 - 32 17 41 0 90
70. Stein-Marten Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - - 6 0 0 0 88 88
71. Triini Lille Aruküla Põhikool 78 81 63 55 16 13 31 39 86
72. Kreete Kivirand Kehra Gümnaasium 69 59 - 68 25 35 0 26 86
73. Markus Zirnask Viljandi Jakobsoni Kool 92 54 51 - 2 40 43 0 85
74. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool - 64 93 46 0 30 1 48 79
75. Laura Samm Peetri Lasteaed-Põhikool 55 - 58 92 39 0 36 2 77
76. Joonatan Jürisson Muhu Põhikool 86 98 54 67 8 0 40 27 75
77. Joosep Roots Peetri Lasteaed-Põhikool 53 92 64 - 41 2 30 0 73
78. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium - 45 70 - 0 49 24 0 73
79. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool 108 78 90 42 0 16 4 52 72
80. Uku Tominga Surju Põhikool 83 70 71 70 11 24 23 24 71
81. Doris Pajumäe Peetri Lasteaed-Põhikool 85 67 62 82 9 27 32 12 71
82. Laura Kärner Tabasalu Ühisgümnaasium 63 75 76 89 31 19 18 5 68
83. Markus Lõiv Peetri Lasteaed-Põhikool 64 - 56 - 30 0 38 0 68
84. Magnus Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 76 113 59 80 18 0 35 14 67
85. Ketlin Murro Tallinna Lilleküla Gümnaasium 29 - - - 65 0 0 0 65
86. Maarja-Liis Mardim Kehra Gümnaasium 75 100 92 51 19 0 2 43 64
87. Maris Meelimäe Aruküla Põhikool 77 85 109 57 17 9 0 37 63
88. Rasmus Kaldoja Luunja Keskkool 89 84 97 47 5 10 0 47 62
89. Kristjan Link Surju Põhikool - 60 - 66 0 34 0 28 62
90. Niil Sepper Peetri Lasteaed-Põhikool - - 32 - 0 0 62 0 62
91. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium - 34 - - 0 60 0 0 60
92. Martin Valvas Tartu Variku Kool 125 109 80 53 0 0 14 41 55
93. Triinu Pikkmets Lõpe Kool 39 - - - 55 0 0 0 55
94. Arno Vare Aruküla Põhikool - 57 78 115 0 37 16 0 53
95. Kris-Robin Karu Aruküla Põhikool - - - 41 0 0 0 53 53
96. Artur Pastik Viljandi Jakobsoni Kool - - 46 - 0 0 48 0 48
97. Markkus Libe Peetri Lasteaed-Põhikool - 101 47 102 0 0 47 0 47
98. Johannes Parman Kehra Gümnaasium 115 47 - 109 0 47 0 0 47
99. Arko Kasemets Luunja Keskkool 99 71 103 72 0 23 0 22 45
100. Kristjan Laurits Viljandi Jakobsoni Kool - - 49 - 0 0 45 0 45
101. Maret Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 95 94 82 63 0 0 12 31 43
102. Daniel Ilves Luunja Keskkool 97 99 106 52 0 0 0 42 42
103. Isabel Veeber Peetri Lasteaed-Põhikool 94 93 88 61 0 1 6 33 40
104. Robert Antoi Tallinna Pääsküla Kool - 103 95 56 0 0 0 38 38
105. Martin Kaaber Tallinna Pääsküla Kool - 110 91 59 0 0 3 35 38
106. Anastassia Belaja Narva Kesklinna Gümnaasium 58 - - - 36 0 0 0 36
107. Kusti Sammul Nõo Põhikool 90 83 101 74 4 11 0 20 35
108. Tanel Viks Kehra Gümnaasium 66 114 87 - 28 0 7 0 35
109. Mirko Meerits Peetri Lasteaed-Põhikool 60 - - - 34 0 0 0 34
110. Marten Nagel Gustav Adolfi Gümnaasium 109 76 119 79 0 18 0 15 33
111. Kaupo Kruusmäe Viljandi Jakobsoni Kool - - 61 - 0 0 33 0 33
112. Rainer Pirn Gustav Adolfi Gümnaasium 61 - - - 33 0 0 0 33
113. Markus Meiner Aruküla Põhikool - - - 65 0 0 0 29 29
114. Radislav Krutitsenko Kehra Gümnaasium 79 102 111 83 15 0 0 11 26
115. Annabel Hiiu Kehra Gümnaasium 68 - - - 26 0 0 0 26
116. Martin Tölp Pärnu Rääma Põhikool 120 88 104 75 0 6 0 19 25
117. Andres Sarapuu Viljandi Jakobsoni Kool 111 80 83 - 0 14 11 0 25
118. Andres Kask Kuressaare Gümnaasium - 86 - 78 0 8 0 16 24
119. Patrick Magnus Tohver Tallinna Reaalkool - - 73 - 0 0 21 0 21
120. Kenri Tops Tallinna Reaalkool 129 91 84 87 0 3 10 7 20
121. Otto Marten Pukk Viljandi Jakobsoni Kool 74 - 98 - 20 0 0 0 20
122. Magnus Ojaniit Ambla Lasteaed-Põhikool 107 104 89 81 0 0 5 13 18
123. Tony Tomson Pärnu Rääma Põhikool 123 123 114 76 0 0 0 18 18
124. Marten Metsar Viljandi Jakobsoni Kool - - 105 77 0 0 0 17 17
125. Kristjan Konts Kuuste Kool 105 79 121 114 0 15 0 0 15
126. Rico Akiro Kaio Nõo Põhikool 80 107 100 107 14 0 0 0 14
127. Marindra Soikka Kehra Gümnaasium 81 119 - 104 13 0 0 0 13
128. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 112 82 - - 0 12 0 0 12
129. Sigmar Seermann Kehra Gümnaasium 104 116 112 85 0 0 0 9 9
130. Tiia Tomson Kuuste Kool 118 105 85 117 0 0 9 0 9
131. Vootele Mets Saaremaa Ühisgümnaasium 87 124 - 94 7 0 0 0 7
132. Rene Veike Ambla Lasteaed-Põhikool 93 115 113 90 1 0 0 4 5
133. Carlos Soosaar Jakob Westholmi Gümnaasium - 89 - - 0 5 0 0 5
134. Andero Öövel Peetri Lasteaed-Põhikool - 90 - 106 0 4 0 0 4
135. Janar - Jaanus Peek Kolga Kool 91 - - - 3 0 0 0 3
136. Erik Presnov Kehra Gümnaasium 116 106 - 93 0 0 0 1 1
137. Otto Martin Valk Peetri Lasteaed-Põhikool 102 97 110 110 0 0 0 0 0
138. Häli Palmiste Pärnu Rääma Põhikool 103 121 102 98 0 0 0 0 0
139. Kaire Taalmaa Pärnu Rääma Põhikool 110 118 107 112 0 0 0 0 0
140. Kirstin Kubja Pärnu Rääma Põhikool 119 117 115 97 0 0 0 0 0
141. Remo Raiesmaa Pärnu Rääma Põhikool 117 111 117 105 0 0 0 0 0
142. Karel Allik Pärnu Rääma Põhikool 121 112 122 95 0 0 0 0 0
143. Joonas Leemet Pärnu Rääma Põhikool 126 125 116 100 0 0 0 0 0
144. Kristin Pärnik Pärnu Rääma Põhikool 124 122 120 101 0 0 0 0 0
145. Merili Kütt Kehra Gümnaasium 96 128 - 96 0 0 0 0 0
146. Marcus Luksepp Nõo Põhikool 114 126 - 113 0 0 0 0 0
147. Karel Kutsar Nõo Põhikool 113 127 - 116 0 0 0 0 0
148. Karel Konga Peetri Lasteaed-Põhikool - 96 - 103 0 0 0 0 0
149. Armin Moks Kolga Kool 106 - - 108 0 0 0 0 0
150. Grettel Liis Raudsepp Luunja Keskkool - 108 123 - 0 0 0 0 0
151. Mattias Oskar Ilp Gustav Adolfi Gümnaasium - 95 - - 0 0 0 0 0
152. Ever Siitam Gustav Adolfi Gümnaasium - - - 99 0 0 0 0 0
153. Ebeliis Truu Kuressaare Gümnaasium 100 - - - 0 0 0 0 0
154. Carmel Uibopuu Peetri Lasteaed-Põhikool - - 108 - 0 0 0 0 0
155. Berit Antoi Tallinna Pääsküla Kool - - 118 - 0 0 0 0 0
156. Elisabeth Põder Viljandi Jakobsoni Kool - 120 - - 0 0 0 0 0
157. Kert Pallo Jakob Westholmi Gümnaasium 122 - - - 0 0 0 0 0
158. Kadri Paan Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 127 - - - 0 0 0 0 0
159. Martin Tilk Rapla Ühisgümnaasium 128 - - - 0 0 0 0 0
160. Anete Kitse Viljandi Jakobsoni Kool - 129 - - 0 0 0 0 0
161. Tuudur Tilk Rapla Ühisgümnaasium 130 - - - 0 0 0 0 0
162. Birthe Lall Surju Põhikool 131 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Reaalkool 1743 14
2. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1617 15
3. Gustav Adolfi Gümnaasium 1460 14
4. Aruküla Põhikool 1302 13
5. Peetri Lasteaed-Põhikool 1236 20
6. Viljandi Jakobsoni Kool 773 12
7. Nõmme Erakool 574 3
8. Tallinna Nõmme Põhikool 523 2
9. Kehra Gümnaasium 450 11
10. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 355 3
11. Narva Kesklinna Gümnaasium 347 2
12. Tabasalu Ühisgümnaasium 345 3
13. Luunja Keskkool 317 5
14. Surju Põhikool 315 4
15. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 296 2
16. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 272 1
17. Tartu Variku Kool 209 2
18. Muhu Põhikool 190 2
19. Kuressaare Gümnaasium 181 3
20. Ilmatsalu Põhikool 162 1
21. Ambla Lasteaed-Põhikool 161 3
22. Nõo Põhikool 141 5
23. Tallinna Pääsküla Kool 76 3
24. Lõpe Kool 55 1
25. Pärnu Rääma Põhikool 43 9
26. Kuuste Kool 24 2
27. Saaremaa Ühisgümnaasium 7 1
28. Jakob Westholmi Gümnaasium 5 2
29. Kolga Kool 3 2
30. Rapla Ühisgümnaasium 0 2


Aktiivseid kasutajaid: 2343
Ürituste kalender
23.11.2019
Mõttemängude kolmevõistlus ja Mõttespordi viievõistluse Eesti MV
30.11.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2441
2. tennispall 2203
3. rontsronts 2157
4. Lolllaps 2025
5. MarlenEbok 1525
Male TOP 5
1. mougli 2908
2. VMS 2875
3. Crapshoot 2799
4. rontsronts 2749
5. antsuonu 2722

Vene kabe TOP 5
1. Eljus 2914
2. rong 2555
3. kostja 2515
4. bossy123 2491
5. Banks 2483

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. tennispall 2405
4. taifuun 2289
5. P1K3 2227

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3307
2. brigita 3096
3. poffic 2513
4. 2ez4rtz 2509
5. Rambo96 2377