menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Gomoku 2019/2020 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Sander Piik Gustav Adolfi Gümnaasium 2 1 3 1 95 100 92 100 295
2. Karl Mattias Moor Tallinna Reaalkool 1 35 4 2 100 59 90 95 285
3. Mart Narva Tallinna Arte Gümnaasium - 2 1 4 0 95 100 90 285
4. Markus Hansson Pärnu Koidula Gümnaasium 3 3 7 3 92 92 87 92 276
5. Kris Holtsman Tallinna 32. Keskkool - 4 2 5 0 90 95 89 274
6. Paul Antsaar Saaremaa Ühisgümnaasium 9 6 12 8 85 88 82 86 259
7. Uku Pärtel Rand Saaremaa Ühisgümnaasium 8 10 5 - 86 84 89 0 259
8. Raiko Valo Nõo Reaalgümnaasium 4 11 - 9 90 83 0 85 258
9. Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkool 5 14 9 12 89 80 85 82 256
10. Henry Noah Mägi Saaremaa Ühisgümnaasium 10 13 11 6 84 81 83 88 255
11. Jaan Viirmann Kehra Gümnaasium 6 8 22 18 88 86 72 76 250
12. Kristjan Hansen Nõo Reaalgümnaasium - 16 6 13 0 78 88 81 247
13. Voldemar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium - 7 20 17 0 87 74 77 238
14. Vootele Mets Saaremaa Ühisgümnaasium 35 5 33 7 59 89 61 87 237
15. Rauno Valo Nõo Reaalgümnaasium 18 17 - 10 76 77 0 84 237
16. Andres Sui Saaremaa Ühisgümnaasium 13 21 15 21 81 73 79 73 233
17. Otto Tuuling Saaremaa Ühisgümnaasium - 26 14 14 0 68 80 80 228
18. Sirli Staub Tallinna Lilleküla Gümnaasium 14 - 26 15 80 0 68 79 227
19. Markus Jõgi Läänemaa Ühisgümnaasium 22 24 10 - 72 70 84 0 226
20. Raigo Lorius Kuressaare Gümnaasium 28 20 23 16 66 74 71 78 223
21. Karolina Lillemets Läänemaa Ühisgümnaasium 11 32 21 - 83 62 73 0 218
22. Ekke Valge Saaremaa Ühisgümnaasium 24 40 19 22 70 54 75 72 217
23. Raimond Hargats Läänemaa Ühisgümnaasium 23 34 8 - 71 60 86 0 217
24. Kennar Kahju Saaremaa Ühisgümnaasium - 27 28 11 0 67 66 83 216
25. Karlis Saarna Nõo Reaalgümnaasium 32 25 13 - 62 69 81 0 212
26. Sergio-Silver Kreegimaa Kehra Gümnaasium 19 18 34 - 75 76 60 0 211
27. Henry Kaljulaid Nõo Reaalgümnaasium 29 29 17 - 65 65 77 0 207
28. Joonas Tiitson Saaremaa Ühisgümnaasium 37 33 24 20 57 61 70 74 205
29. Sigmar Seermann Kehra Gümnaasium 27 38 32 23 67 56 62 71 200
30. Martin Purre Läänemaa Ühisgümnaasium 30 36 16 - 64 58 78 0 200
31. Torm Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium - 41 18 24 0 53 76 70 199
32. Henry Rosin Ülenurme Gümnaasium 16 44 30 - 78 50 64 0 192
33. Karl Henry Teär Saaremaa Ühisgümnaasium 7 12 - - 87 82 0 0 169
34. Miko Pärn Saaremaa Ühisgümnaasium 15 9 - - 79 85 0 0 164
35. Indrek Tamm Nõo Reaalgümnaasium 12 19 - - 82 75 0 0 157
36. Lauri Trumann Kuressaare Gümnaasium - 30 - 19 0 64 0 75 139
37. Triin Kivisikk Nõo Reaalgümnaasium 34 - 29 - 60 0 65 0 125
38. Ken Kuning Tallinna 32. Keskkool - 39 25 - 0 55 69 0 124
39. Liis Klimov Nõo Reaalgümnaasium 25 42 - - 69 52 0 0 121
40. Kaarel Volk Nõo Reaalgümnaasium - 37 31 - 0 57 63 0 120
41. Andres Kask Kuressaare Gümnaasium - 15 - - 0 79 0 0 79
42. Hendrik Astra Läänemaa Ühisgümnaasium 17 - - - 77 0 0 0 77
43. Erik Pedak Läänemaa Ühisgümnaasium 20 - - - 74 0 0 0 74
44. Ilja Krjukov Nõo Reaalgümnaasium 21 - - - 73 0 0 0 73
45. Laas Hendrik Lumberg Nõo Reaalgümnaasium - 22 - - 0 72 0 0 72
46. Marlen Enok Nõo Reaalgümnaasium - 23 - - 0 71 0 0 71
47. Samuel Hõim Läänemaa Ühisgümnaasium 26 - - - 68 0 0 0 68
48. Siim Raimla Nõo Reaalgümnaasium - - 27 - 0 0 67 0 67
49. Shrek Tankler Nõo Reaalgümnaasium - 28 - - 0 66 0 0 66
50. Arti Raudvassar Nõo Reaalgümnaasium - 31 - - 0 63 0 0 63
51. Heinrih Heintalu Läänemaa Ühisgümnaasium 31 - - - 63 0 0 0 63
52. Carl Marcus Karlson Läänemaa Ühisgümnaasium 33 - - - 61 0 0 0 61
53. Aleksei Leonov Läänemaa Ühisgümnaasium 36 - - - 58 0 0 0 58
54. Martin Sild Ülenurme Gümnaasium - 43 - - 0 51 0 0 51
55. Vladimir Makarenkov Nõo Reaalgümnaasium - 45 - - 0 49 0 0 49

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Saaremaa Ühisgümnaasium 1693 13
2. Nõo Reaalgümnaasium 1403 16
3. Läänemaa Ühisgümnaasium 948 10
4. Kehra Gümnaasium 789 3
5. Tallinna 32. Keskkool 734 3
6. Kuressaare Gümnaasium 507 3
7. Gustav Adolfi Gümnaasium 387 1
8. Pärnu Koidula Gümnaasium 363 1
9. Tallinna Reaalkool 344 1
10. Tallinna Arte Gümnaasium 285 1
11. Ülenurme Gümnaasium 243 2
12. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 227 1


Aktiivseid kasutajaid: 3303
Ürituste kalender
04.04.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 8. etapp
10.04.2020
Loogika GP 2020 4. voor
18.04.2020
Kawamura karikas
24.04.2020
Sudoku GP 2020 5. voor
15.05.2020
Loogika GP 2020 5. voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2404
2. AlQaholic 2297
3. tennispall 2257
4. Frequency 2216
5. aids 2114
Male TOP 5
1. KAS 2954
2. hollinger 2860
3. hertsog 2803
4. sokrates 2794
5. antsuonu 2653

Vene kabe TOP 5
1. aleksej 2808
2. Ruut 2664
3. Ianton 2594
4. Susi 2574
5. matumartin14 2496

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2889
2. ants 2867
3. Rauno1003 2721
4. AlQaholic 2619
5. Frequency 2487

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3225
2. AlQaholic 3152
3. brigita 3027
4. Osiris 2620
5. poffic 2416