menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Sudoku 2012/2013 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Laura Olek Tallinna Reaalkool 1 1 2 2 35 35 32 32 134
2. Merilin Kõrnas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 3 3 1 30 30 30 35 125
3. Laura Laas Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 8 4 7 3 25 29 26 30 110
4. Martin Hõbemägi Tallinna Lilleküla Gümnaasium 5 6 5 8 28 27 28 25 108
5. Eleonora Vaher Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2 2 1 - 32 32 35 0 99
6. Greteliis Terve Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 4 10 - 6 29 23 0 27 79
7. Anne-Mai Raavik Tõstamaa Keskkool 13 19 8 16 20 14 25 17 76
8. Gränty Reidla Uulu Põhikool 15 13 16 12 18 20 17 21 76
9. Joosep Jantson Pärnu Vanalinna Põhikool 9 - 6 9 24 0 27 24 75
10. Kuno Kolk Tallinna Prantsuse Lütseum - 9 4 14 0 24 29 19 72
11. Aadron Raudsepp Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 18 20 18 15 15 13 15 18 61
12. Tristan Vann Kahtla Lasteaed-Põhikool 6 23 9 - 27 10 24 0 61
13. Vladislav Priske Sillamäe Eesti Põhikool 22 14 43 5 11 19 0 28 58
14. Josia Wüthrich Võhma Gümnaasium - 5 - 4 0 28 0 29 57
15. Markus Hansson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 17 42 13 17 16 0 20 16 52
16. Mumma Marten Pärnu Vanalinna Põhikool 10 - 31 10 23 0 2 23 48
17. Robyn Hallmere Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 14 38 17 22 19 0 16 11 46
18. Argo Lillemaa Tallinna Lilleküla Gümnaasium 19 30 38 7 14 3 0 26 43
19. Georg-Romet Topkin Liivalaia Gümnaasium 26 22 10 - 7 11 23 0 41
20. Karol Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool - 11 14 - 0 22 19 0 41
21. Heven Pilt Pärnu Vanalinna Põhikool - - 15 11 0 0 18 22 40
22. Samuel Johannes Pitko Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 30 32 11 21 3 1 22 12 38
23. Helevi Jurjev Tõstamaa Keskkool 12 16 - - 21 17 0 0 38
24. Liisa Saariste Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 59 7 - 25 0 26 0 8 34
25. Stein-Marten Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 27 18 29 26 6 15 4 7 32
26. Reimo Jaansalu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 34 31 12 24 0 2 21 9 32
27. Brigita Kasemets Paikuse Põhikool 24 17 26 - 9 16 7 0 32
28. Kris Holtsman Tallinna 32. Keskkool 33 35 22 13 0 0 11 20 31
29. Konstantin Matjuðinski Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 31 24 30 18 2 9 3 15 29
30. Allan Rist Kilingi-Nõmme Gümnaasium 7 - - - 26 0 0 0 26
31. Kertu Süld Tallinna Reaalkool 40 8 - 36 0 25 0 0 25
32. Tuuli Tiivel Tallinna 32. Keskkool 48 37 19 23 0 0 14 10 24
33. Rainer Vabrit Surju Põhikool 21 27 27 - 12 6 6 0 24
34. Merilin Reinart Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 46 25 - 19 0 8 0 14 22
35. Helen Lüüsalu Pärnu Vanalinna Põhikool 11 - - - 22 0 0 0 22
36. Eke Tominga Surju Põhikool - 12 - - 0 21 0 0 21
37. Markus Rene Pae Tallinna Reaalkool - 15 - - 0 18 0 0 18
38. Genert Karu Pärnu Vanalinna Põhikool 16 - 40 - 17 0 0 0 17
39. Kristina Mägi Kohtla-Järve Maleva Põhikool 29 21 - - 4 12 0 0 16
40. Sander Kornet Tallinna Reaalkool 58 48 41 20 0 0 0 13 13
41. Helen Helmet Tartu Kivilinna Kool 20 40 - - 13 0 0 0 13
42. Kätlin Kase Pärnu Vanalinna Põhikool - - 20 - 0 0 13 0 13
43. Oskar Heiter Surju Põhikool 25 29 55 - 8 4 0 0 12
44. Moona Küüts Pärnu Vanalinna Põhikool - - 21 - 0 0 12 0 12
45. Keidi Niit Tõstamaa Keskkool 43 26 45 30 0 7 0 3 10
46. Aleksandr Špakovs Sillamäe Eesti Põhikool - 52 23 - 0 0 10 0 10
47. Karel Paan Pärnu Vanalinna Põhikool 23 - - - 10 0 0 0 10
48. Kertu Lille Tõstamaa Keskkool - 51 24 - 0 0 9 0 9
49. Arnold Haidma Viira Kool 67 - 25 - 0 0 8 0 8
50. Adeel-Loreen Randoja Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 78 54 47 27 0 0 0 6 6
51. Doris Treiblut Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 63 47 48 28 0 0 0 5 5
52. Mark-Kirill Gubal Sillamäe Eesti Põhikool 28 33 36 - 5 0 0 0 5
53. Kadri Kase Tõstamaa Keskkool 50 53 28 - 0 0 5 0 5
54. Liisa Palits Surju Põhikool 47 28 - - 0 5 0 0 5
55. Mari-Liis Paasma Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 54 34 - 29 0 0 0 4 4
56. Thekla Talts Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 44 49 32 31 0 0 1 2 3
57. Karin Makkar Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - 57 39 32 0 0 0 1 1
58. Christo Sillastu Paikuse Põhikool 32 - 35 - 1 0 0 0 1
59. Armas Jürgenson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 65 56 50 33 0 0 0 0 0
60. Annet Elisabeth Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 68 59 56 35 0 0 0 0 0
61. Denis Petrov Tartu Variku Kool 41 44 37 - 0 0 0 0 0
62. Georg Nero Tallinna Reaalkool - 45 51 34 0 0 0 0 0
63. Erkki Isand Surju Põhikool 71 58 54 - 0 0 0 0 0
64. Gert Leppik Surju Põhikool 76 60 53 - 0 0 0 0 0
65. Laura Jõe Tõstamaa Keskkool 35 39 - - 0 0 0 0 0
66. Janely Tähemaa Surju Põhikool 42 43 - - 0 0 0 0 0
67. Diana Migur Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 41 49 - 0 0 0 0 0
68. Johan Erik Pukk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 50 44 - 0 0 0 0 0
69. Eidi Armas Viira Kool 66 - 34 - 0 0 0 0 0
70. Oskar Tuvike Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 60 55 - - 0 0 0 0 0
71. Cristhel Kraav Tallinna 32. Keskkool 70 46 - - 0 0 0 0 0
72. Elin Hein Pärnu Vanalinna Põhikool - - 33 - 0 0 0 0 0
73. Arvo Vaher Surju Põhikool - 36 - - 0 0 0 0 0
74. Marili Loorents Kilingi-Nõmme Gümnaasium 36 - - - 0 0 0 0 0
75. Roland Käsi Kambja Põhikool 37 - - - 0 0 0 0 0
76. Magnus Paumees Emmaste Põhikool 38 - - - 0 0 0 0 0
77. Kristen Loid Kambja Põhikool 39 - - - 0 0 0 0 0
78. Kristo Saaliste Surju Põhikool - - 42 - 0 0 0 0 0
79. Liisbeth Sikk Tõstamaa Keskkool 45 - - - 0 0 0 0 0
80. Aaron Kants Tartu Variku Kool - - 46 - 0 0 0 0 0
81. Birgit Pärna Viira Kool 49 - - - 0 0 0 0 0
82. Raivo Moorlat Kambja Põhikool 51 - - - 0 0 0 0 0
83. Kahro Koit Koitla Pärnu Vanalinna Põhikool - - 52 - 0 0 0 0 0
84. Alex Tähemaa Surju Põhikool 52 - - - 0 0 0 0 0
85. Maris Mändmets Surju Põhikool 53 - - - 0 0 0 0 0
86. Magnus Lehiste Kambja Põhikool 55 - - - 0 0 0 0 0
87. Kaspar Hiis Emmaste Põhikool 56 - - - 0 0 0 0 0
88. Ats Kaldma Kilingi-Nõmme Gümnaasium 57 - - - 0 0 0 0 0
89. Indrek Kuusk Kambja Põhikool 61 - - - 0 0 0 0 0
90. Romek Jõe Tõstamaa Keskkool - 61 - - 0 0 0 0 0
91. Tanel Rehemaa Kambja Põhikool 62 - - - 0 0 0 0 0
92. Karro Soosaar Kambja Põhikool 64 - - - 0 0 0 0 0
93. Egge-Ly Parts Surju Põhikool 69 - - - 0 0 0 0 0
94. Anneriin Isand Surju Põhikool 72 - - - 0 0 0 0 0
95. Kaisa-Liis Riisalu Tõstamaa Keskkool 73 - - - 0 0 0 0 0
96. Marko Pruunlepp Emmaste Põhikool 74 - - - 0 0 0 0 0
97. Kaile Vahtmeister Tõstamaa Keskkool 75 - - - 0 0 0 0 0
98. Mark Solovjov Kambja Põhikool 77 - - - 0 0 0 0 0
99. Hanna-Mary Algpeus Tõstamaa Keskkool 79 - - - 0 0 0 0 0
100. Daimar Kiviselg Surju Põhikool 80 - - - 0 0 0 0 0
101. Kaur Karp Tallinna Lilleküla Gümnaasium 81 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 368 16
2. Pärnu Vanalinna Põhikool 237 10
3. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 224 5
4. Tallinna Reaalkool 190 5
5. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 151 3
6. Tõstamaa Keskkool 138 11
7. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 125 5
8. Kahtla Lasteaed-Põhikool 102 2
9. Uulu Põhikool 76 1
10. Sillamäe Eesti Põhikool 73 3
11. Tallinna Prantsuse Lütseum 72 1
12. Surju Põhikool 62 14
13. Võhma Gümnaasium 57 1
14. Tallinna 32. Keskkool 55 3
15. Liivalaia Gümnaasium 41 1
16. Paikuse Põhikool 33 2
17. Kohtla-Järve Maleva Põhikool 16 1
18. Tartu Kivilinna Kool 13 1
19. Viira Kool 8 3
20. Kambja Põhikool 0 8
21. Emmaste Põhikool 0 3
22. Tartu Variku Kool 0 2


Aktiivseid kasutajaid: 1521
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
01.07.2019
Kullo mõttemängude laager
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2406
2. Lolllaps 1928
Male TOP 5
1. tellis53 2978
2. hollinger 2813
3. hertsog 2787
4. Tooresvana 2731
5. kypsis 2631

Vene kabe TOP 5
1. matumartin14 2576
2. Ruut 2548
3. Ianton 2497
4. antsuonu 2431
5. hulkur 2416

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3054
2. AlQaholic 2980
3. pisipaha 2369
4. Rambo96 2235
5. Eerik33 2216