menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Sudoku 2016/2017 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Anna-Brigita Topkin Tallinna Reaalkool 1 1 1 1 100 100 100 100 300
2. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 2 2 2 36 95 95 95 58 285
3. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool 3 9 3 2 92 85 92 95 279
4. Robin Tukia Peetri Lasteaed-Põhikool 5 4 10 3 89 90 84 92 271
5. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 4 3 7 6 90 92 87 88 270
6. Katarin Jantson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 18 7 4 4 76 87 90 90 267
7. Markus Veia Aruküla Põhikool 7 5 9 7 87 89 85 87 263
8. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 11 12 6 9 83 82 88 85 256
9. Triinu Pikkmets Lõpe Kool 8 8 11 - 86 86 83 0 255
10. Aleksei Garanin Narva Kesklinna Gümnaasium 15 10 5 - 79 84 89 0 252
11. Denis Petrov Tartu Variku Kool 14 23 8 11 80 71 86 83 249
12. Helery Kuld Peetri Lasteaed-Põhikool - 16 16 5 0 78 78 89 245
13. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 10 18 14 17 84 76 80 77 241
14. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 6 26 - 13 88 68 0 81 237
15. Gregor Ludvig Kikas Tallinna Reaalkool 19 24 - 12 75 70 0 82 227
16. Mirko Meerits Peetri Lasteaed-Põhikool 20 20 17 23 74 74 77 71 225
17. Harald Jõgi Ilmatsalu Põhikool 28 13 19 30 66 81 75 64 222
18. Rando Lukk Luunja Keskkool 30 11 - 19 64 83 0 75 222
19. Uku Pärtel Rand Kahtla Lasteaed-Põhikool 32 19 24 22 62 75 70 72 217
20. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 22 15 32 44 72 79 62 50 213
21. Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkool 40 36 31 8 54 58 63 86 207
22. Isabel Veeber Peetri Lasteaed-Põhikool 31 33 21 26 63 61 73 68 204
23. Jürgen Irve Peetri Lasteaed-Põhikool 21 38 20 - 73 56 74 0 203
24. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool - 17 25 40 0 77 69 54 200
25. Maia Pärnpuu Pärnu Raeküla Kool 45 27 33 25 49 67 61 69 197
26. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool - 43 23 21 0 51 71 73 195
27. Mari-Liis Holm Pärnu Raeküla Kool 60 34 27 28 34 60 67 66 193
28. Anastassia Belaja Narva Kesklinna Gümnaasium 26 - 28 35 68 0 66 59 193
29. Rene Veike Ambla Lasteaed-Põhikool 34 - 18 37 60 0 76 57 193
30. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 42 47 30 18 52 47 64 76 192
31. Maris Pikkmets Lõpe Kool 41 46 13 - 53 48 81 0 182
32. Markkus Libe Peetri Lasteaed-Põhikool - 42 39 20 0 52 55 74 181
33. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 43 40 35 31 51 54 59 63 176
34. Markus Lõiv Peetri Lasteaed-Põhikool - 65 22 24 0 29 72 70 171
35. Tony Tomson Pärnu Rääma Põhikool 37 30 46 - 57 64 48 0 169
36. Annabel Hiiu Kehra Gümnaasium 12 - 15 - 82 0 79 0 161
37. Greta Liin Võru Kreutzwaldi Kool 9 28 - - 85 66 0 0 151
38. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium - 44 53 38 0 50 41 56 147
39. Triin Rahuoja Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 55 50 42 45 39 44 52 49 145
40. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 53 58 36 50 41 36 58 44 143
41. Markus Hansson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 16 29 - - 78 65 0 0 143
42. Sigmar Seermann Kehra Gümnaasium 71 37 - 32 23 57 0 62 142
43. Kirstin Kubja Pärnu Rääma Põhikool 70 - 37 34 24 0 57 60 141
44. Kirke Koni Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 21 - 29 0 73 0 65 138
45. Kaur Oskar Volt Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 39 52 - 55 55 42 0 39 136
46. Kadri Paan Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 59 54 44 49 35 40 50 45 135
47. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool - 66 49 33 0 28 45 61 134
48. Angela Kuld Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 58 49 43 - 36 45 51 0 132
49. Martin Tölp Pärnu Rääma Põhikool 72 60 45 46 22 34 49 48 131
50. Martin Valvas Tartu Variku Kool 33 25 - - 61 69 0 0 130
51. Andero Öövel Peetri Lasteaed-Põhikool - - 47 14 0 0 47 80 127
52. Jessika Mölder Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 46 53 - 57 48 41 0 37 126
53. Rihard Aga Narva Kesklinna Gümnaasium - 22 41 - 0 72 53 0 125
54. Laura Samm Peetri Lasteaed-Põhikool 13 51 - - 81 43 0 0 124
55. Hanna-Liis Zenkeviès Kahtla Lasteaed-Põhikool 66 67 51 42 28 27 43 52 123
56. Roger Grüntal Peetri Lasteaed-Põhikool 75 72 - 15 19 22 0 79 120
57. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool - - 26 43 0 0 68 51 119
58. Otto Martin Valk Peetri Lasteaed-Põhikool 23 - - 47 71 0 0 47 118
59. Vootele Mets Saaremaa Ühisgümnaasium 73 70 50 48 21 24 44 46 114
60. Otto Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 35 - 40 - 59 0 54 0 113
61. Armin Moks Kolga Kool 63 69 - 39 31 25 0 55 111
62. Thekla Talts Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 29 - 48 - 65 0 46 0 111
63. Tiia Tomson Kuuste Kool 47 31 - - 47 63 0 0 110
64. Mia Sofia Kivirand Tallinna 32. Keskkool 44 - 34 - 50 0 60 0 110
65. Kristjan Konts Kuuste Kool 57 63 54 - 37 31 40 0 108
66. Sten Lindström Tallinna Reaalkool 65 57 - 52 29 37 0 42 108
67. Uku Tominga Surju Põhikool 68 - 57 54 26 0 37 40 103
68. Erik Presnov Kehra Gümnaasium 51 39 - - 43 55 0 0 98
69. Eiriin Jõgeva Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 48 45 - - 46 49 0 0 95
70. Joonas Leemet Pärnu Rääma Põhikool 79 74 56 58 15 20 38 36 94
71. Häli Palmiste Pärnu Rääma Põhikool 56 - - 41 38 0 0 53 91
72. Sirle Allikivi Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 49 48 - - 45 46 0 0 91
73. Liisa Kesküla Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 36 62 - - 58 32 0 0 90
74. Karel Allik Pärnu Rääma Põhikool 74 73 59 61 20 21 35 33 89
75. Kristin Pärnik Pärnu Rääma Põhikool 76 - 58 59 18 0 36 35 89
76. Uku Härm Peetri Lasteaed-Põhikool - 6 - - 0 88 0 0 88
77. Remo Raiesmaa Pärnu Rääma Põhikool 78 61 - 56 16 33 0 38 87
78. Maro Mai Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 10 0 0 0 84 84
79. Hans Eric Soasepp Aruküla Põhikool - - 12 - 0 0 82 0 82
80. Carmel Uibopuu Peetri Lasteaed-Põhikool - 14 - - 0 80 0 0 80
81. Johannes Vuuk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 56 - 53 0 38 0 41 79
82. Niil Sepper Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 16 0 0 0 78 78
83. Doris Pajumäe Peetri Lasteaed-Põhikool 17 - - - 77 0 0 0 77
84. Rando Jaansalu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 62 55 - - 32 39 0 0 71
85. Siim Tiivel Gustav Adolfi Gümnaasium 24 - - - 70 0 0 0 70
86. Joosep Roots Peetri Lasteaed-Põhikool 25 - - - 69 0 0 0 69
87. Kaire Taalmaa Pärnu Rääma Põhikool 77 77 - 60 17 17 0 34 68
88. Kertu Kangur Lõpe Kool 61 59 - - 33 35 0 0 68
89. Anastassia Sinitsõna Narva Kesklinna Gümnaasium 27 - - - 67 0 0 0 67
90. Jaan Viirmann Kehra Gümnaasium - - - 27 0 0 0 67 67
91. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool - 71 - 51 0 23 0 43 66
92. Kaspar Hendrik Pajo Tallinna Reaalkool - - 29 - 0 0 65 0 65
93. Karel Kutsar Nõo Põhikool 80 79 60 - 14 15 34 0 63
94. Robert Antoi Tallinna Pääsküla Kool - 32 - - 0 62 0 0 62
95. Maarja-Liis Mardim Kehra Gümnaasium - 35 - - 0 59 0 0 59
96. Merili Kütt Kehra Gümnaasium 67 64 - - 27 30 0 0 57
97. Henry Lillemaa Peetri Lasteaed-Põhikool - - 38 - 0 0 56 0 56
98. Henry Niemann Pärnu Rääma Põhikool 38 - - - 56 0 0 0 56
99. Karel Konga Peetri Lasteaed-Põhikool - 41 - - 0 53 0 0 53
100. Kristjan Link Surju Põhikool 50 - - - 44 0 0 0 44
101. Johannes Parman Kehra Gümnaasium 52 - - - 42 0 0 0 42
102. Karmen Pikkmets Lõpe Kool - - 52 - 0 0 42 0 42
103. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 54 - - - 40 0 0 0 40
104. Grettel Liis Raudsepp Luunja Keskkool - - 55 - 0 0 39 0 39
105. Matheas Trilljärv Kolga Kool 64 - - - 30 0 0 0 30
106. Magnus Ojaniit Ambla Lasteaed-Põhikool 83 78 - - 11 16 0 0 27
107. Marcus Luksepp Nõo Põhikool 82 80 - - 12 14 0 0 26
108. Argo Luur Lõpe Kool - 68 - - 0 26 0 0 26
109. Marindra Soikka Kehra Gümnaasium 69 - - - 25 0 0 0 25
110. Tanel Moor Tallinna Pääsküla Kool - 75 - - 0 19 0 0 19
111. Radislav Krutitsenko Kehra Gümnaasium - 76 - - 0 18 0 0 18
112. Oliver Art Toots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 81 - - - 13 0 0 0 13

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Peetri Lasteaed-Põhikool 1741 23
2. Tallinna Reaalkool 1706 10
3. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1177 14
4. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1130 7
5. Pärnu Rääma Põhikool 832 10
6. Kehra Gümnaasium 646 9
7. Narva Kesklinna Gümnaasium 637 4
8. Lõpe Kool 573 5
9. Pärnu Raeküla Kool 473 2
10. Tartu Variku Kool 450 2
11. Aruküla Põhikool 430 2
12. Tallinna 32. Keskkool 371 2
13. Ambla Lasteaed-Põhikool 333 3
14. Ilmatsalu Põhikool 286 1
15. Luunja Keskkool 261 2
16. Kuuste Kool 218 2
17. Gustav Adolfi Gümnaasium 217 2
18. Surju Põhikool 187 3
19. Võru Kreutzwaldi Kool 151 1
20. Kolga Kool 141 2
21. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 138 1
22. Saaremaa Ühisgümnaasium 135 1
23. Nõo Põhikool 89 2
24. Tallinna Pääsküla Kool 81 2


Aktiivseid kasutajaid: 2400
Ürituste kalender
23.11.2019
Mõttemängude kolmevõistlus ja Mõttespordi viievõistluse Eesti MV
30.11.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2401
2. tennispall 2204
3. rontsronts 2170
4. Lolllaps 1958
5. DanielHab 1421
Male TOP 5
1. mougli 2908
2. VMS 2875
3. rontsronts 2826
4. Crapshoot 2799
5. antsuonu 2711

Vene kabe TOP 5
1. Eljus 2914
2. Ruut 2560
3. rong 2545
4. kostja 2515
5. burtsev62 2446

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2859
3. tennispall 2405
4. taifuun 2278
5. silverhill 2255

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3307
2. brigita 3148
3. AlQaholic 2691
4. poffic 2513
5. 2ez4rtz 2509