Tournament search

Time -
Results: 39
Game Description Organizer Winner Time Duration Participation fee Participant count Tournament table
Russian draughts TALLINNA KOOLINOORTE
XXIX SPORDIMÄNGUDE
INDIVIDUAALSED JA
VÕISTKONDLIKUD
MEISTRIVÕISTLUSED
KABES
HendrikOlde hansrobert 2021-04-29T13:00:00+03:00 2h 28min - 33 Open
Russian draughts Kabe segasari 2020 Vint.ee Ruut 2020-04-05T20:00:00+03:00 1h 4min - 53 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi IV etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop LionPriit 2020-03-17T13:30:00+02:00 2h 23min - 148 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi III
etapp - põhikool
(5. - 9. klass)
Meikop hansrobert 2020-02-11T13:30:00+02:00 2h 29min - 187 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi II etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop hansrobert 2020-01-14T13:30:00+02:00 2h 29min - 231 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi IV etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop tinnu7 2019-03-12T13:30:00+02:00 2h 30min - 199 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi III
etapp - põhikool
(5. - 9. klass)
Meikop RA10 2019-02-12T13:30:00+02:00 2h 25min - 200 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi II etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop RA10 2019-01-15T13:30:00+02:00 2h 18min - 223 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi I etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop RA10 2018-11-27T13:30:00+02:00 2h 29min - 241 Open
Russian draughts 3 + 2 x 8 Vint.ee kaljuleemet 2018-10-08T18:30:00+03:00 47min - 8 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi IV etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop RA10 2018-03-20T13:30:00+02:00 2h 25min - 175 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi III
etapp - põhikool
(5. - 9. klass)
Meikop mark2002 2018-02-13T13:30:00+02:00 2h 23min - 172 Open
Russian draughts 3 + 2 x 8 Vint.ee Floke 2018-01-24T18:30:00+02:00 26min - 5 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi II etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop mark2002 2018-01-16T13:30:00+02:00 2h 23min - 185 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi I etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop tinnu7 2017-11-21T13:30:00+02:00 2h 21min - 217 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi IV etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop tinnu7 2017-04-04T13:30:00+03:00 2h 27min - 170 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi III
etapp - põhikool
(5. - 9. klass)
Meikop RA10 2017-02-14T13:30:00+02:00 2h 27min - 178 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi II etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop RA10 2017-01-17T13:30:00+02:00 2h 27min - 188 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi I etapp
- põhikool (5. - 9.
klass)
Meikop mark2002 2016-11-29T13:30:00+02:00 2h 27min - 207 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi IV etapp
- algkool (1.-4.
klass)
Meikop tinnu7 2016-04-05T13:00:00+03:00 2h 23min - 155 Open
Russian draughts tisler5 rabapalm 2016-03-24T20:04:00+02:00 30min - 4 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi III
etapp - algkool
(1.-4. klass)
Meikop LionPriit 2016-03-01T13:00:00+02:00 2h 30min - 147 Open
Russian draughts võidavad kõik urmas5 veiks1234 2016-02-27T18:45:00+02:00 28min - 5 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi II etapp
- algkool (1.-4.
klass)
Meikop RA10 2016-01-19T13:00:00+02:00 2h 21min - 146 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi I etapp
- algkool (1.-4.
klass)
Meikop hansrobert 2015-11-17T13:00:00+02:00 2h 21min - 151 Open
Russian draughts AlQaholic antsuonu 2015-05-15T20:30:00+03:00 6min - 4 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi IV etapp
- algkool (1.-4.
klass)
Meikop tinnu7 2015-04-07T13:00:00+03:00 2h 19min - 134 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi III
etapp - algkool
(1.-4. klass)
Meikop tinnu7 2015-02-17T13:00:00+02:00 2h 26min - 139 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi II etapp
- algkool (1.-4.
klass)
Meikop RA10 2015-01-13T13:00:00+02:00 2h 20min - 146 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi I etapp
- algkool (1.-4.
klass)
Meikop tinnu7 2014-11-25T13:00:00+02:00 2h 23min - 160 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi IV etapp
- algkool (1.-4.
klass)
Meikop rasmus279 2014-04-01T13:00:00+03:00 2h 14min - 86 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi III
etapp - algkool
(1.-4. klass)
Meikop Patrick 2014-02-18T13:00:00+02:00 2h 17min - 93 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi II etapp
- algkool (1.-4.
klass)
Meikop tinnu7 2014-01-21T13:00:00+02:00 2h 9min - 85 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi I etapp
- algkool (1.-4.
klass)
Meikop tinnu7 2013-12-10T13:00:00+02:00 2h 10min - 75 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi I etapp
- algkool (1.-4.
klass)
Meikop carmenh 2013-11-05T14:00:00+02:00 2h 3min - 40 Open
Russian draughts Mõttespordi
Olümpiaadi IV
etapp. Algkool (1. -
4. klass).
Meikop mark2002 2013-05-07T14:00:00+03:00 2h 12min - 83 Open
Russian draughts Mõttespordi olümp
iaadi III etapp -
algkool (1. -
4.klass)
Meikop mark2002 2013-03-05T14:00:00+02:00 2h 21min - 74 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi II etapp
- algkool (1. - 4.
klass)
Meikop mark2002 2013-01-15T14:00:00+02:00 2h 12min - 77 Open
Russian draughts Mõttespordi
olümpiaadi I etapp
- algkool (1. - 4.
klass)
Meikop mark2002 2012-11-06T14:00:00+02:00 2h 13min - 67 Open