menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Gomoku 2017/2018 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 1 1 1 1 100 100 100 100 300
2. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 3 3 2 2 92 92 95 95 282
3. Karl Mattias Moor Nõmme Erakool 6 10 3 3 88 84 92 92 272
4. Nikita Brezgin Gustav Adolfi Gümnaasium 13 2 6 7 81 95 88 87 270
5. Kirke Koni Tallinna Lilleküla Gümnaasium 8 5 4 6 86 89 90 88 267
6. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 4 4 7 11 90 90 87 83 267
7. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 9 6 5 9 85 88 89 85 262
8. Sander Piik Tallinna Mustamäe Gümnaasium 2 17 - 4 95 77 0 90 262
9. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 20 7 10 5 74 87 84 89 260
10. Marie Teppart Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 7 14 11 29 87 80 83 65 250
11. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 29 8 17 8 65 86 77 86 249
12. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 19 - 12 10 75 0 82 84 241
13. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 10 25 9 36 84 69 85 58 238
14. Jaan Oskar Narva Tallinna Arte Gümnaasium 11 19 20 17 83 75 74 77 235
15. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 14 20 15 19 80 74 79 75 234
16. Andreas Tähnas Tallinna Nõmme Põhikool 28 9 22 23 66 85 72 71 228
17. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 30 11 - 16 64 83 0 78 225
18. Kaur Kaljola Tabasalu Ühisgümnaasium 17 34 19 26 77 60 75 68 220
19. Rico Jakob Kask Gustav Adolfi Gümnaasium 25 49 25 13 69 45 69 81 219
20. Paul Antsaar Saaremaa Ühisgümnaasium 35 47 14 15 59 47 80 79 218
21. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool 52 16 40 20 42 78 54 74 206
22. Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkool 23 41 16 38 71 53 78 56 205
23. Alari Raudsepp Nõo Põhikool 24 28 27 27 70 66 67 67 204
24. Kauri Kappet Tallinna Kivimäe Põhikool - 37 23 25 0 57 71 69 197
25. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool 22 63 26 40 72 31 68 54 194
26. Robert Pihl Kahtla Lasteaed-Põhikool 21 85 28 39 73 9 66 55 194
27. Allar-Joel Möldre Tallinna Reaalkool 47 32 37 22 47 62 57 72 191
28. Gregor Ludvig Kikas Tallinna Reaalkool 32 31 30 34 62 63 64 60 189
29. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 40 12 53 41 54 82 41 53 189
30. Vootele Mets Saaremaa Ühisgümnaasium 131 13 50 33 0 81 44 61 186
31. Rando Lukk Luunja Keskkool 117 23 33 47 0 71 61 47 179
32. Simm-Marten Saadi Tallinna Reaalkool 37 59 18 50 57 35 76 44 177
33. Johannes Paju Aruküla Põhikool 15 43 48 - 79 51 46 0 176
34. Triini Lille Aruküla Põhikool 34 24 49 56 60 70 45 38 175
35. Rando Nõmm Kahtla Lasteaed-Põhikool 39 55 29 42 55 39 65 52 172
36. Mihkel Viires Nõmme Erakool 55 26 - 30 39 68 0 64 171
37. Maksim Budanov Tallinna Reaalkool 50 - 41 21 44 0 53 73 170
38. Trent Asso Tõnisson Tallinna Tehnikagümnaasium 5 - 13 - 89 0 81 0 170
39. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 66 29 73 18 28 65 21 76 169
40. Reigo Kurgpõld Nõmme Erakool 46 48 45 31 48 46 49 63 160
41. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 48 35 75 43 46 59 19 51 156
42. Anna-Brigita Topkin Tallinna Reaalkool - - 8 24 0 0 86 70 156
43. Kris-Robin Karu Aruküla Põhikool 31 51 70 45 63 43 24 49 155
44. Andre Koppel Saaremaa Ühisgümnaasium 118 39 59 32 0 55 35 62 152
45. Ruuben Tootsen Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 64 38 - 28 30 56 0 66 152
46. Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasium 49 52 31 - 45 42 63 0 150
47. Mathias Robert Uibokant Gustav Adolfi Gümnaasium - 15 24 - 0 79 70 0 149
48. Richard Daniel Vaaks Gustav Adolfi Gümnaasium 164 30 92 12 0 64 2 82 148
49. Sten Martin Kalle Gustav Adolfi Gümnaasium 94 50 32 57 0 44 62 37 143
50. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 38 27 76 133 56 67 18 0 141
51. Kristjan Link Surju Põhikool 26 58 69 60 68 36 25 34 138
52. Kevin Kasik Viljandi Jakobsoni Kool - 21 39 - 0 73 55 0 128
53. Sigmar Seermann Kehra Gümnaasium 54 33 113 70 40 61 0 24 125
54. Jaan Viirmann Kehra Gümnaasium 70 72 51 37 24 22 43 57 124
55. Eerika Hinno Aruküla Põhikool 57 53 55 75 37 41 39 19 117
56. Magnus Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 85 70 47 49 9 24 47 45 116
57. Roger Grüntal Peetri Lasteaed-Põhikool 51 76 43 - 43 18 51 0 112
58. Rei Helin Varres Tallinna Kesklinna Põhikool 33 143 - 44 61 0 0 50 111
59. Isabel Veeber Peetri Lasteaed-Põhikool 42 36 109 - 52 58 0 0 110
60. Rasmus Kaldoja Luunja Keskkool 81 46 65 62 13 48 29 32 109
61. Uku Tominga Surju Põhikool 45 71 80 58 49 23 14 36 108
62. Marten Leok Aruküla Põhikool 139 91 35 48 0 3 59 46 108
63. Cristofer Liidemann Aruküla Põhikool 65 130 58 52 29 0 36 42 107
64. Sander Mets Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 60 45 - 71 34 49 0 23 106
65. Jürgen Irve Peetri Lasteaed-Põhikool 41 42 - - 53 52 0 0 105
66. Maris Meelimäe Aruküla Põhikool 92 56 36 88 2 38 58 6 102
67. Kevin Jürgen Viljandi Jakobsoni Kool - 65 21 - 0 29 73 0 102
68. Kaur Laidma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 53 68 - 63 41 26 0 31 98
69. Christoph Jaromir Jeltsch Tallinna Pääsküla Kool 61 90 34 104 33 4 60 0 97
70. Ekke Valge Saaremaa Ühisgümnaasium 78 105 42 65 16 0 52 29 97
71. Maret Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 73 69 56 61 21 25 38 33 96
72. Mattias Pärl Aruküla Põhikool 104 95 44 53 0 0 50 41 91
73. Otto Martin Valk Peetri Lasteaed-Põhikool 36 61 - - 58 33 0 0 91
74. Helery Kuld Peetri Lasteaed-Põhikool 82 18 106 - 12 76 0 0 88
75. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 12 - - - 82 0 0 0 82
76. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool 86 22 97 137 8 72 0 0 80
77. Uku Tõugjas Gustav Adolfi Gümnaasium 111 54 54 - 0 40 40 0 80
78. Henrik Hõbemägi Tallinna Vaba Waldorfkool - - - 14 0 0 0 80 80
79. Pavel Perepjolkin Aruküla Põhikool 63 - - 46 31 0 0 48 79
80. Sten Lindström Tallinna Reaalkool 16 - - 95 78 0 0 0 78
81. Sander Teras Saaremaa Ühisgümnaasium 151 79 67 59 0 15 27 35 77
82. Mirko Meerits Peetri Lasteaed-Põhikool 18 - - - 76 0 0 0 76
83. Marko Pohlak Aruküla Põhikool 95 62 - 54 0 32 0 40 72
84. Sven Erik Manglus Tallinna Pääsküla Kool 97 83 62 69 0 11 32 25 68
85. Andres Kask Kuressaare Gümnaasium 27 144 - - 67 0 0 0 67
86. Kalev Kaasik Saaremaa Ühisgümnaasium 72 80 83 64 22 14 11 30 66
87. Kauri Jürine Viljandi Jakobsoni Kool - 77 46 - 0 17 48 0 65
88. Märten Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 84 116 68 67 10 0 26 27 63
89. Torm Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium 133 108 38 87 0 0 56 7 63
90. Kaur Huko Käämbre Nõo Põhikool 124 138 119 35 0 0 0 59 59
91. Robert Antoi Tallinna Pääsküla Kool 80 - 64 80 14 0 30 14 58
92. Jaan Rajando Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 96 78 74 74 0 16 20 20 56
93. Kristjan Laurits Viljandi Jakobsoni Kool - 40 - - 0 54 0 0 54
94. Arko Kasemets Luunja Keskkool 58 114 102 78 36 0 0 16 52
95. Henry Vesilind Aruküla Põhikool - 60 - 76 0 34 0 18 52
96. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium 68 84 - 79 26 10 0 15 51
97. Siim Saar Aruküla Põhikool 114 - 82 55 0 0 12 39 51
98. Kaspar Hendrik Pajo Tallinna Reaalkool 43 - - - 51 0 0 0 51
99. Voldemar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 110 94 52 86 0 0 42 8 50
100. Aleksander Grigorjev Surju Põhikool 44 137 - 111 50 0 0 0 50
101. Uku Härm Peetri Lasteaed-Põhikool - 44 - - 0 50 0 0 50
102. Andres Sui Saaremaa Ühisgümnaasium 149 123 57 82 0 0 37 12 49
103. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool 62 89 91 83 32 5 3 11 48
104. Andre Janter Kahtla Lasteaed-Põhikool 79 127 118 66 15 0 0 28 43
105. Aston Parol Nõo Põhikool 74 163 71 134 20 0 23 0 43
106. Liina Jaanus Saue Gümnaasium - - 105 51 0 0 0 43 43
107. Tiia Tomson Kuuste Kool 98 120 66 81 0 0 28 13 41
108. Niil Sepper Peetri Lasteaed-Põhikool 56 - - - 38 0 0 0 38
109. Karoliina Kurm Tallinna Pääsküla Kool 130 66 99 85 0 28 0 9 37
110. Richard Kruskaja Tallinna Pääsküla Kool 145 88 63 - 0 6 31 0 37
111. Oliver Puieräst Aruküla Põhikool - 57 - - 0 37 0 0 37
112. Jurgo Saapar Ambla Lasteaed-Põhikool 59 - - - 35 0 0 0 35
113. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 106 99 60 103 0 0 34 0 34
114. Johannes Poll Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 97 87 68 0 0 7 26 33
115. Eleriin Lind Aruküla Põhikool 129 67 88 - 0 27 6 0 33
116. Kirstin Kubja Pärnu Rääma Põhikool 140 150 61 - 0 0 33 0 33
117. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium - 64 - - 0 30 0 0 30
118. Hans Juhan Olumets Tallinna 32. Keskkool 87 73 - 94 7 21 0 0 28
119. Tom-Robin Täht Tallinna Lilleküla Gümnaasium 67 - - - 27 0 0 0 27
120. Egert Penu Aruküla Põhikool 69 98 100 - 25 0 0 0 25
121. Joonas Kirmann Aruküla Põhikool - 125 81 84 0 0 13 10 23
122. Silver Krüger Tallinna Pääsküla Kool 71 112 - - 23 0 0 0 23
123. Rebekka Rekker Luunja Keskkool - 107 72 101 0 0 22 0 22
124. Sebastian Lotman Jakob Westholmi Gümnaasium 89 - 77 119 5 0 17 0 22
125. Karolin Kongo Tallinna Nõmme Põhikool - - - 72 0 0 0 22 22
126. Karoliine Vijard Kehra Gümnaasium - 109 - 73 0 0 0 21 21
127. Pavel Semenkov Kehra Gümnaasium 112 74 - 131 0 20 0 0 20
128. Mailis Reinsalu Tallinna Pääsküla Kool 75 126 108 102 19 0 0 0 19
129. Kenert Kõve Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 75 - 108 0 19 0 0 19
130. Karl Markus Mõtus Tallinna 32. Keskkool 76 - - - 18 0 0 0 18
131. Radislav Krutitsenko Kehra Gümnaasium 107 - 98 77 0 0 0 17 17
132. Patrick Magnus Tohver Tallinna Reaalkool 77 - - 100 17 0 0 0 17
133. Reti Natalie Nael Kuuste Kool 154 141 78 107 0 0 16 0 16
134. Markus Lõiv Peetri Lasteaed-Põhikool 91 82 - - 3 12 0 0 15
135. Kaupo Kruusmäe Viljandi Jakobsoni Kool - 102 79 - 0 0 15 0 15
136. Kusti Sammul Nõo Põhikool 83 92 104 99 11 2 0 0 13
137. Stefan Johanson Viljandi Jakobsoni Kool - 81 - - 0 13 0 0 13
138. Marko Kagovere Viljandi Jakobsoni Kool - 104 84 - 0 0 10 0 10
139. Ken Kuning Tallinna 32. Keskkool - - 85 - 0 0 9 0 9
140. Eerik Rudometov Kuuste Kool 123 128 86 106 0 0 8 0 8
141. Markus Zirnask Viljandi Jakobsoni Kool - 86 - - 0 8 0 0 8
142. Joonas Leemet Pärnu Rääma Põhikool 143 87 112 - 0 7 0 0 7
143. Anti Arjukese Luunja Keskkool 100 93 89 114 0 1 5 0 6
144. Maro Mai Peetri Lasteaed-Põhikool 88 - - - 6 0 0 0 6
145. Karl Robin Rillo Tallinna Kesklinna Põhikool 146 - - 89 0 0 0 5 5
146. Ants Liivamägi Kuuste Kool 134 148 115 90 0 0 0 4 4
147. Elisabeth Kass Tallinna Lilleküla Gümnaasium 90 103 - 128 4 0 0 0 4
148. Kert Allik Pärnu Rääma Põhikool 147 152 90 - 0 0 4 0 4
149. Milana Leoke-Bosenko Kehra Gümnaasium 156 133 - 91 0 0 0 3 3
150. Adriana Pilisner Nõo Põhikool - 157 122 92 0 0 0 2 2
151. Birgit Laurson Luunja Keskkool 101 131 93 98 0 0 1 0 1
152. Kenneth Lass Kehra Gümnaasium 122 142 - 93 0 0 0 1 1
153. Christopher Malk Aruküla Põhikool 93 - - - 1 0 0 0 1
154. Laura Kübarsepp Luunja Keskkool 138 124 95 109 0 0 0 0 0
155. Indrek Männik Luunja Keskkool 127 106 103 136 0 0 0 0 0
156. Markkus Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 116 115 117 135 0 0 0 0 0
157. Kristjan Konts Kuuste Kool 137 145 101 112 0 0 0 0 0
158. Airis Toimla Tallinna Pääsküla Kool 135 139 125 117 0 0 0 0 0
159. Helga Drobaha Kehra Gümnaasium 119 162 128 121 0 0 0 0 0
160. Alver Ellemäe Luunja Keskkool 153 160 111 115 0 0 0 0 0
161. Marcus Luksepp Nõo Põhikool 150 155 114 126 0 0 0 0 0
162. Tobias Vainumäe Tartu Kivilinna Kool 157 161 123 125 0 0 0 0 0
163. Roland Luht Jakob Westholmi Gümnaasium 109 - 94 118 0 0 0 0 0
164. Arseni Podpaskov Tallinna Pääsküla Kool 108 - 110 122 0 0 0 0 0
165. Merilin Arumets Kehra Gümnaasium 128 121 - 97 0 0 0 0 0
166. Julius Putrinš Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 141 101 - 116 0 0 0 0 0
167. Karel Konga Peetri Lasteaed-Põhikool - 96 126 138 0 0 0 0 0
168. Johan-Markus Koitsaar Kehra Gümnaasium - 134 129 105 0 0 0 0 0
169. Rauno Roosna Tallinna Kesklinna Põhikool - 146 116 110 0 0 0 0 0
170. Kristin Pärnik Pärnu Rääma Põhikool 99 158 133 - 0 0 0 0 0
171. Carl Marcus Dalton Tallinna Lilleküla Gümnaasium 120 147 - 124 0 0 0 0 0
172. Karel Kutsar Nõo Põhikool 152 118 - 127 0 0 0 0 0
173. Carlos Kristjan Jänese Tallinna Kesklinna Põhikool 148 136 - 113 0 0 0 0 0
174. Kaur Drenkham Nõo Põhikool - 153 124 120 0 0 0 0 0
175. Martin Tölp Pärnu Rääma Põhikool 113 159 131 - 0 0 0 0 0
176. Markus Veerbaum Kehra Gümnaasium - 156 132 123 0 0 0 0 0
177. Rahel-Leandra Luksepp Nõo Põhikool - 154 127 132 0 0 0 0 0
178. Richard Sarap Nõo Põhikool 158 151 - 130 0 0 0 0 0
179. Kevin Rull Pärnu Rääma Põhikool 159 165 130 - 0 0 0 0 0
180. Rihard Järvesaar Pärnu Rääma Põhikool 102 - 107 - 0 0 0 0 0
181. Magnus Ojaniit Ambla Lasteaed-Põhikool 105 110 - - 0 0 0 0 0
182. Aare Nukk Pärnu Rääma Põhikool 125 - 96 - 0 0 0 0 0
183. Dewid Weiss Tallinna Pääsküla Kool 121 - 120 - 0 0 0 0 0
184. Marek Nõlvak Ambla Lasteaed-Põhikool 126 132 - - 0 0 0 0 0
185. Tagnar Dooner Tallinna Pääsküla Kool 155 111 - - 0 0 0 0 0
186. Remo Raiesmaa Pärnu Rääma Põhikool 144 140 - - 0 0 0 0 0
187. Tanel Moor Tallinna Pääsküla Kool 162 - - 129 0 0 0 0 0
188. Ken-Martin Mardim Kehra Gümnaasium - - - 96 0 0 0 0 0
189. Martti Vahemaa Viljandi Jakobsoni Kool - 100 - - 0 0 0 0 0
190. Mattias Kaaber Tallinna Pääsküla Kool 103 - - - 0 0 0 0 0
191. Henry Lillemaa Peetri Lasteaed-Põhikool - 113 - - 0 0 0 0 0
192. Christofer Valkenklau Tallinna Pääsküla Kool 115 - - - 0 0 0 0 0
193. Sten Kraun Viljandi Jakobsoni Kool - 117 - - 0 0 0 0 0
194. Otto Marten Pukk Viljandi Jakobsoni Kool - 119 - - 0 0 0 0 0
195. Ingel Laur Jakob Westholmi Gümnaasium - - 121 - 0 0 0 0 0
196. Karl-Joosep Raudkivi Pärnu Rääma Põhikool - 122 - - 0 0 0 0 0
197. Marten Metsar Viljandi Jakobsoni Kool - 129 - - 0 0 0 0 0
198. Häli Palmiste Pärnu Rääma Põhikool 132 - - - 0 0 0 0 0
199. Robin Blauhut Tallinna Pääsküla Kool - 135 - - 0 0 0 0 0
200. Uku Alvela Aruküla Põhikool 136 - - - 0 0 0 0 0
201. Magnar Liier Pärnu Rääma Põhikool 142 - - - 0 0 0 0 0
202. Georg Klettenberg Viljandi Jakobsoni Kool - 149 - - 0 0 0 0 0
203. Annabel Trees Nõo Põhikool 160 - - - 0 0 0 0 0
204. Mark Hakim Boujendar Tallinna Pääsküla Kool 161 - - - 0 0 0 0 0
205. Mark William Mugra Tartu Kivilinna Kool 163 - - - 0 0 0 0 0
206. Gert Paaskivi Kuressaare Gümnaasium - 164 - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Reaalkool 1763 14
2. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1513 15
3. Gustav Adolfi Gümnaasium 1343 9
4. Aruküla Põhikool 997 18
5. Saaremaa Ühisgümnaasium 850 9
6. Peetri Lasteaed-Põhikool 844 15
7. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 740 7
8. Nõmme Erakool 733 3
9. Tallinna 32. Keskkool 627 5
10. Surju Põhikool 417 4
11. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 403 5
12. Viljandi Jakobsoni Kool 387 13
13. Nõo Põhikool 387 11
14. Luunja Keskkool 382 9
15. Tallinna Pääsküla Kool 339 16
16. Kehra Gümnaasium 332 12
17. Tallinna Nõmme Põhikool 316 2
18. Tallinna Arte Gümnaasium 309 1
19. Tabasalu Ühisgümnaasium 280 1
20. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 262 1
21. Tallinna Kivimäe Põhikool 197 1
22. Tallinna Tehnikagümnaasium 170 1
23. Tartu Waldorfgümnaasium 150 1
24. Tallinna Kesklinna Põhikool 116 4
25. Tallinna Vaba Waldorfkool 80 1
26. Kuuste Kool 69 5
27. Kuressaare Gümnaasium 67 2
28. Pärnu Rääma Põhikool 44 12
29. Saue Gümnaasium 43 1
30. Ambla Lasteaed-Põhikool 35 3
31. Jakob Westholmi Gümnaasium 22 3
32. Tartu Kivilinna Kool 0 2


Aktiivseid kasutajaid: 2343
Ürituste kalender
23.11.2019
Mõttemängude kolmevõistlus ja Mõttespordi viievõistluse Eesti MV
30.11.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2441
2. tennispall 2203
3. rontsronts 2157
4. Lolllaps 2025
5. MarlenEbok 1525
Male TOP 5
1. mougli 2908
2. VMS 2875
3. Crapshoot 2799
4. rontsronts 2749
5. antsuonu 2722

Vene kabe TOP 5
1. Eljus 2914
2. rong 2555
3. kostja 2515
4. bossy123 2491
5. Banks 2483

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. tennispall 2405
4. taifuun 2289
5. P1K3 2227

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3307
2. brigita 3096
3. poffic 2513
4. 2ez4rtz 2509
5. Rambo96 2377