Mäng | Kirjeldus | Korraldaja | Võitja | Aeg | Kestus | Osalustasu | Osavõtjate arv | Turniiritabel |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Male | 6. Tallinna MK üle-eestiline noorte kiirturniiri de sari KEVAD 2020 III etapp (kuni 10-aastased) |
HendrikOlde | AaronRajandu | 2020-04-25T11:00:00+03:00 | 3h 28min | - | 23 | Ava |
Male | Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2020 - 2012 ja hiljem sündinud (A-turniir) |
RainerRaud | rafaellinn | 2020-05-09T11:00:00+03:00 | 2h 59min | - | 11 | Ava |
Male | 6. Tallinna MK üle-eestiline noorte kiirturniiride sari KEVAD 2020 VI etapp 30.mai (U10) |
HendrikOlde | Nadezhda2010 | 2020-05-30T11:00:00+03:00 | 3h 0min | - | 23 | Ava |
Male | Hillar Hanssoo 19. mälestusvõistlus kiirmales noortele A-turniir (10-aastased) |
ToomasMihkel | AaronRajandu | 2020-10-17T11:00:00+03:00 | 2h 59min | - | 22 | Ava |
Male | 6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari „SÜGIS 2020“ V etapp C-turniir |
HendrikOlde | AnderoP | 2020-11-01T11:00:00+02:00 | 3h 4min | - | 20 | Ava |
Male | Eestimaa Spordiliit JÕUD meistrivõistlused males (kuni 10-aastased) |
HendrikOlde | ArtjomGv12 | 2020-11-21T11:00:00+02:00 | 3h 19min | - | 42 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2020-11-23T13:00:00+02:00 | 2h 47min | - | 174 | Ava |
Male | 6. Tallinna Maleklubi sari SÜGIS 2020 / Vello Kiiveri mälestusturniir U10 noortele |
HendrikOlde | AaronRajandu | 2020-12-05T11:00:00+02:00 | 3h 28min | - | 28 | Ava |
Male | 6. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari „SÜGIS 2020“ VIII etapp C-turniir |
HendrikOlde | AaronRajandu | 2020-12-13T11:00:00+02:00 | 3h 33min | - | 29 | Ava |
Male | 6. Tallinna MK turniiride sari „SÜGIS 2020“ IX etapp / Tallinna MK lahtised MV-d C-turniir |
HendrikOlde | AaronRajandu | 2020-12-19T11:00:00+02:00 | 3h 13min | - | 21 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 1 |
RainerRaud | tormikull | 2021-01-09T18:00:00+02:00 | 2h 58min | - | 59 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 2 |
RainerRaud | SofiaBlokhin | 2021-01-16T18:00:00+02:00 | 2h 55min | - | 76 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2021-01-18T13:00:00+02:00 | 2h 39min | - | 187 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 3 |
RainerRaud | tormikull | 2021-01-23T18:00:00+02:00 | 2h 54min | - | 75 | Ava |
Male | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 I etapp (C-turniir) |
HendrikOlde | ArtjomGv12 | 2021-01-24T11:00:00+02:00 | 2h 32min | - | 19 | Ava |
Male | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 II etapp (C-turniir) |
HendrikOlde | Justin3103 | 2021-01-30T11:00:00+02:00 | 2h 16min | - | 12 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 4 |
RainerRaud | tormikull | 2021-01-30T18:00:00+02:00 | 2h 46min | - | 74 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 5 |
RainerRaud | tormikull | 2021-02-06T18:00:00+02:00 | 2h 58min | - | 80 | Ava |
Male | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 III etapp (C-turniir) |
HendrikOlde | Justin3103 | 2021-02-14T11:00:00+02:00 | 2h 31min | - | 22 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 7 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-02-20T18:00:00+02:00 | 3h 13min | - | 87 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 8 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-02-27T18:00:00+02:00 | 2h 57min | - | 84 | Ava |
Male | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 IV etapp (C-turniir) |
HendrikOlde | ArtjomGv12 | 2021-02-28T11:00:00+02:00 | 2h 29min | - | 22 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2021-03-08T13:00:00+02:00 | 2h 43min | - | 163 | Ava |
Male | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 V etapp (C-turniir) |
HendrikOlde | Justin3103 | 2021-03-14T11:00:00+02:00 | 2h 28min | - | 29 | Ava |
Male | Pärnumaa noored 1 | EikiLehemets | henri1 | 2021-03-18T17:30:00+02:00 | 1h 41min | - | 13 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 11 |
RainerRaud | AaronRajandu | 2021-03-20T18:00:00+02:00 | 3h 8min | - | 91 | Ava |
Male | Lõunauinaku asemel | Vint.ee | antsuonu | 2021-03-23T13:00:00+02:00 | 1h 7min | - | 17 | Ava |
Male | Pärnumaa noored 2 | EikiLehemets | randar | 2021-03-25T17:30:00+02:00 | 1h 48min | - | 12 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 12 |
RainerRaud | Madison | 2021-03-27T18:00:00+02:00 | 3h 8min | - | 88 | Ava |
Male | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 VI etapp (C-turniir) |
HendrikOlde | danielefraim | 2021-03-28T11:00:00+03:00 | 2h 36min | - | 22 | Ava |
Male | Pärnumaa noored 3 | EikiLehemets | anette8 | 2021-04-01T17:30:00+03:00 | 1h 52min | - | 14 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | HansGK | 2021-04-05T13:00:00+03:00 | 2h 40min | - | 125 | Ava |
Male | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 VII etapp (C-turniir) |
HendrikOlde | ArtjomGv12 | 2021-04-10T11:00:00+03:00 | 2h 38min | - | 23 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 14 |
RainerRaud | Madison | 2021-04-17T18:00:00+03:00 | 3h 0min | - | 72 | Ava |
Male | B-turniir (2011. a. ja hiljem sündinud) - XI Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2021 |
RainerRaud | ArtjomGv12 | 2021-05-08T11:00:00+03:00 | 2h 55min | - | 45 | Ava |
Male | 7. Tallinna MK üle-eestiline kiirturniiride sari SÜGIS 2021 C-turniir |
HendrikOlde | IgorKharkhan | 2021-09-19T11:00:00+03:00 | 2h 34min | - | 21 | Ava |
Male | 7. Tallinna Maleklubi sari SÜGIS 2021 IV etapp (C-turniir) |
HendrikOlde | Kristofer6 | 2021-10-30T11:00:00+03:00 | 2h 3min | - | 14 | Ava |
Male | Pärnumaa noored 7 | EikiLehemets | MarkusS123 | 2021-11-04T18:00:00+02:00 | 1h 25min | - | 8 | Ava |
Male | EMSL JÕUD meistrivõistlused males (D-turniir) |
HendrikOlde | ArtjomGv12 | 2021-11-20T11:00:00+02:00 | 3h 15min | - | 41 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mõlvar | 2021-11-22T13:00:00+02:00 | 2h 44min | - | 148 | Ava |
Male | 7. Tallinna Maleklubi sari SÜGIS 2021 VI etapp (C-turniir) |
HendrikOlde | Denis12 | 2021-11-27T11:00:00+02:00 | 2h 37min | - | 35 | Ava |
Male | 8. Tallinna Maleklubi sari KEVAD`2022 I etapp (C-turniir) |
HendrikOlde | ArtjomGv12 | 2022-01-15T11:00:00+02:00 | 2h 32min | - | 38 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mõlvar | 2022-01-17T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 151 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mõlvar | 2022-02-14T13:00:00+02:00 | 2h 41min | - | 137 | Ava |
Male | 8. Tallinna Maleklubi sari KEVAD`2022 IV etapp (C-turniir) |
HendrikOlde | ArtjomGv12 | 2022-02-26T11:00:00+02:00 | 2h 50min | - | 41 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | mõlvar | 2022-03-21T13:00:00+02:00 | 2h 43min | - | 143 | Ava |
Male | 8. Tallinna MK sari KEVAD 2022 VI etapp (C-turniir) |
HendrikOlde | ArtjomGv12 | 2022-03-26T11:00:00+02:00 | 2h 34min | - | 33 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | IgorKharkhan | 2022-11-21T13:00:00+02:00 | 2h 45min | - | 177 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | MMK | 2023-01-16T13:00:00+02:00 | 2h 46min | - | 191 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - algkool (1. - 4. klass) |
Meikop | IgorKharkhan | 2023-02-13T13:00:00+02:00 | 2h 32min | - | 153 | Ava |