Mäng | Kirjeldus | Korraldaja | Võitja | Aeg | Kestus | Osalustasu | Osavõtjate arv | Turniiritabel |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2024-01-15T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 218 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | fireann | 2023-11-20T13:30:00+02:00 | 2h 50min | - | 268 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | AaronRajandu | 2023-03-20T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 189 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2023-02-13T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 193 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2023-01-16T13:30:00+02:00 | 2h 43min | - | 192 | Ava |
Male | Jõuluturniir | RainerRaud | robot1234 | 2022-12-22T18:00:00+02:00 | 2h 7min | - | 21 | Ava |
Male | Jõuluturniir | RainerRaud | mirko | 2022-12-20T18:00:00+02:00 | 2h 13min | - | 20 | Ava |
Male | Male turniirisari 2022 |
tannuma | 2022-12-05T20:00:00+02:00 | 1h 37min | - | 14 | Ava | |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | MarekEast | 2022-11-21T13:30:00+02:00 | 2h 49min | - | 189 | Ava |
Male | 8. Tallinna MK sarja SÜGIS 2022 IV etapp (A-turniir) |
HendrikOlde | SofiaBlokhin | 2022-10-30T11:00:00+02:00 | 2h 49min | - | 11 | Ava |
Male | 8. Tallinna MK sari KEVAD 2022 VI etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | O-Kuzmina | 2022-03-26T11:00:00+02:00 | 2h 46min | - | 31 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | kuu | 2022-03-21T13:30:00+02:00 | 2h 48min | - | 187 | Ava |
Male | 8. Tallinna Maleklubi sari KEVAD`2022 IV etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | AndreiMG | 2022-02-26T11:00:00+02:00 | 2h 51min | - | 32 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2022-02-14T13:30:00+02:00 | 2h 47min | - | 192 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi II etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2022-01-17T13:30:00+02:00 | 2h 45min | - | 193 | Ava |
Male | 8. Tallinna Maleklubi sari KEVAD`2022 I etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | O-Kuzmina | 2022-01-15T11:00:00+02:00 | 2h 50min | - | 38 | Ava |
Male | 7. Tallinna Maleklubi sari SÜGIS 2021 VI etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | AaronRajandu | 2021-11-27T11:00:00+02:00 | 3h 3min | - | 25 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi I etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | megaboxgt | 2021-11-22T13:30:00+02:00 | 2h 53min | - | 213 | Ava |
Male | 7. Tallinna Maleklubi sari SÜGIS 2021 IV etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | MikhailChe | 2021-10-30T11:00:00+03:00 | 2h 59min | - | 20 | Ava |
Male | SK Diagonaali välkmale turniiri 3 etapp ehk klubi esivõistlused |
einar_v15 | Kir-sun | 2021-10-10T11:00:00+03:00 | 1h 35min | - | 8 | Ava |
Male | 7. Tallinna MK üle-eestiline kiirturniiride sari SÜGIS 2021 B-turniir |
HendrikOlde | Nikita S | 2021-09-19T11:00:00+03:00 | 3h 0min | - | 22 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 19 |
RainerRaud | TarmoTuul | 2021-05-29T18:00:00+03:00 | 2h 51min | - | 50 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 18 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-05-22T18:00:00+03:00 | 3h 3min | - | 76 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 17 |
RainerRaud | SofiaBlokhin | 2021-05-15T18:00:00+03:00 | 3h 1min | - | 69 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 16 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-05-08T18:00:00+03:00 | 3h 5min | - | 65 | Ava |
Male | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 VIII etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | KirillGorkov | 2021-05-08T11:00:00+03:00 | 2h 54min | - | 18 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 15 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-04-24T18:00:00+03:00 | 2h 59min | - | 77 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 14 |
RainerRaud | Madison | 2021-04-17T18:00:00+03:00 | 3h 0min | - | 72 | Ava |
Male | Raineri treening 23 | RainerRaud | tormikull | 2021-04-12T17:45:00+03:00 | 43min | - | 13 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 13 |
RainerRaud | SofiaBlokhin | 2021-04-10T18:00:00+03:00 | 3h 17min | - | 86 | Ava |
Male | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 VII etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | KirillGorkov | 2021-04-10T11:00:00+03:00 | 3h 2min | - | 26 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi IV etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | rontsronts | 2021-04-05T13:30:00+03:00 | 2h 46min | - | 109 | Ava |
Male | Raineri treening 20 | RainerRaud | Vladimir-D | 2021-03-31T17:50:00+03:00 | 38min | - | 12 | Ava |
Male | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 VI etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | Vladimir-D | 2021-03-28T11:00:00+03:00 | 2h 50min | - | 25 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 11 |
RainerRaud | AaronRajandu | 2021-03-20T18:00:00+02:00 | 3h 8min | - | 91 | Ava |
Male | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 V etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | rassu1 | 2021-03-14T11:00:00+02:00 | 2h 49min | - | 27 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 10 |
RainerRaud | rakett69 | 2021-03-13T18:00:00+02:00 | 2h 57min | - | 93 | Ava |
Male | Mõttespordi olümpiaadi III etapp - põhikool (5. - 9. klass) |
Meikop | DionK | 2021-03-08T13:30:00+02:00 | 2h 52min | - | 140 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 9 |
RainerRaud | tormikull | 2021-03-06T18:00:00+02:00 | 2h 54min | - | 95 | Ava |
Male | Raineri treening 14 | RainerRaud | rakett69 | 2021-03-03T17:40:00+02:00 | 1h 6min | - | 16 | Ava |
Male | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 IV etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | rassu1 | 2021-02-28T11:00:00+02:00 | 2h 52min | - | 32 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 8 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-02-27T18:00:00+02:00 | 2h 57min | - | 84 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 7 |
RainerRaud | DaniilŠ | 2021-02-20T18:00:00+02:00 | 3h 13min | - | 87 | Ava |
Male | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 III etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | Vladimir-D | 2021-02-14T11:00:00+02:00 | 2h 43min | - | 24 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 6 |
RainerRaud | rakett69 | 2021-02-13T18:00:00+02:00 | 3h 0min | - | 79 | Ava |
Male | SK Diagonaal kiirmale seeriavõistluse 5 etapp |
einar_v15 | SM83 | 2021-02-13T11:00:00+02:00 | 2h 58min | - | 19 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 5 |
RainerRaud | tormikull | 2021-02-06T18:00:00+02:00 | 2h 58min | - | 80 | Ava |
Male | Laupäeva õhtul malega 4 |
RainerRaud | tormikull | 2021-01-30T18:00:00+02:00 | 2h 46min | - | 74 | Ava |
Male | 7. Tallinna Maleklubi turniiride sari KEVAD 2021 II etapp (B-turniir) |
HendrikOlde | AndreiMG | 2021-01-30T11:00:00+02:00 | 3h 3min | - | 28 | Ava |
Male | Raineri treening 11 | RainerRaud | tormikull | 2021-01-27T17:35:00+02:00 | 52min | - | 13 | Ava |