menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Kabe 2019/2020 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Priit Lokotar Tallinna Pääsküla Kool 1 2 2 1 100 95 95 100 295
2. Hans Robert Kannukene Tallinna Reaalkool - 1 1 5 0 100 100 89 289
3. Kevin Kasik Viljandi Jakobsoni Kool 32 4 3 16 62 90 92 78 260
4. Karoliina Kurm Tallinna Pääsküla Kool 11 10 183 4 83 84 0 90 257
5. Nona Nano Tallinna Ühisgümnaasium - 11 4 11 0 83 90 83 256
6. Siim Ilison Tallinna Reaalkool - 16 8 3 0 78 86 92 256
7. Kevin Jürgen Viljandi Jakobsoni Kool 10 21 5 13 84 73 89 81 254
8. Mairon Moisto Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 19 3 22 9 75 92 72 85 252
9. Kaupo Kruusmäe Viljandi Jakobsoni Kool 13 15 11 10 81 79 83 84 248
10. Rain Alar Laurimaa Tallinna Reaalkool 51 25 10 7 43 69 84 87 240
11. Sven Erik Manglus Tallinna Pääsküla Kool 7 20 16 27 87 74 78 67 239
12. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 12 19 13 21 82 75 81 73 238
13. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 3 51 28 14 92 43 66 80 238
14. Markus Veerbaum Kehra Gümnaasium 271 13 9 25 0 81 85 69 235
15. Thor Andreas Perv Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 24 26 6 23 70 68 88 71 229
16. Rondo Mikko Pärnu Mai kool 8 33 166 12 86 61 0 82 229
17. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 29 17 15 31 65 77 79 63 221
18. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 69 27 29 6 25 67 65 88 220
19. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool 148 7 36 19 0 87 58 75 220
20. Maron Mangusson Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 4 38 26 68 90 56 68 26 214
21. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool - 32 21 15 0 62 73 79 214
22. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 25 46 42 8 69 48 52 86 207
23. Rauno Lääne Tallinna Lilleküla Gümnaasium 28 74 20 30 66 20 74 64 204
24. Aleksandra Logovoi Viljandi Jakobsoni Kool 14 53 14 74 80 41 80 20 201
25. Jasper Vähk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 17 57 40 26 77 37 54 68 199
26. Martin Paist Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 41 14 30 80 53 80 64 14 197
27. Gren Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 115 35 24 29 0 59 70 65 194
28. Andre Ületoa Viljandi Jakobsoni Kool 31 39 83 20 63 55 11 74 192
29. Sille Sillamaa Rapla Vesiroosi Kool 21 45 27 43 73 49 67 51 191
30. Otto Hans Mölder Rapla Vesiroosi Kool 37 24 31 - 57 70 63 0 190
31. Markus Sooväli Pärnu Mai kool 65 8 62 24 29 86 32 70 188
32. Eve Riivik Palupera Põhikool 42 37 - 18 52 57 0 76 185
33. Dewid Weiss Tallinna Pääsküla Kool 45 30 33 - 49 64 61 0 174
34. Orm Robert Rammul Vormsi Lasteaed-Põhikool 190 67 12 33 0 27 82 61 170
35. Tristan Hans Kruuk Tallinna 32. Keskkool 35 61 17 142 59 33 77 0 169
36. Ott Org Viljandi Jakobsoni Kool 62 5 47 - 32 89 47 0 168
37. Arlo Leon Tuvikene Nõo Põhikool 86 58 23 38 8 36 71 56 163
38. Mattias Toover Pühajärve Põhikool 92 29 51 39 2 65 43 55 163
39. Mattias Nõgols Viljandi Jakobsoni Kool - 9 18 - 0 85 76 0 161
40. Oliver Jäär Tallinna Kesklinna Põhikool 80 47 38 40 14 47 56 54 157
41. Triinu Grüner Rapla Vesiroosi Kool 46 23 63 - 48 71 31 0 150
42. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool - 6 100 32 0 88 0 62 150
43. Susanna Kamarik Tallinna 32. Keskkool 47 28 60 72 47 66 34 22 147
44. Arseni Podpaskov Tallinna Pääsküla Kool 64 31 - 42 30 63 0 52 145
45. Lauri Raudsepp Nõo Põhikool 23 - 80 34 71 0 14 60 145
46. Tuudur Jakob Padari Tallinna Reaalkool 60 56 25 59 34 38 69 35 142
47. Ronald Eirand Tallinna 32. Keskkool 48 36 61 56 46 58 33 38 142
48. Susanna Elbrecht Rapla Vesiroosi Kool 56 18 66 - 38 76 28 0 142
49. Robert Pihl Kahtla Lasteaed-Põhikool 43 42 59 66 51 52 35 28 138
50. Mailis Reinsalu Tallinna Pääsküla Kool 85 98 41 22 9 0 53 72 134
51. Ken-Martin Mardim Kehra Gümnaasium - 12 43 - 0 82 51 0 133
52. Markus Zirnask Viljandi Jakobsoni Kool 40 78 35 - 54 16 59 0 129
53. Romet Širokov Viljandi Jakobsoni Kool 84 40 34 - 10 54 60 0 124
54. Henrik Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 127 19 45 0 0 75 49 124
55. Kaur Laidma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 59 49 70 51 35 45 24 43 123
56. Kaarel Luikmel Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 77 155 54 28 17 0 40 66 123
57. Arlis Hunt Ülenurme Gümnaasium 61 101 7 - 33 0 87 0 120
58. Johannes Männik Nõo Põhikool 18 50 170 - 76 44 0 0 120
59. Ruuben Tootsen Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 22 48 140 135 72 46 0 0 118
60. Liya Rogolevskaja Viljandi Jakobsoni Kool 6 66 - - 88 28 0 0 116
61. Henri Õispuu Tallinna 32. Keskkool 49 79 48 70 45 15 46 24 115
62. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 52 62 107 54 42 32 0 40 114
63. Jaan Rajando Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 39 - - 36 55 0 0 58 113
64. Henri Vaga Tartu Variku Kool 16 96 99 60 78 0 0 34 112
65. Elisabet Varblane Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 137 52 72 48 0 42 22 46 110
66. Uku Tominga Surju Põhikool 54 72 84 47 40 22 10 47 109
67. Kristjan Link Surju Põhikool 122 22 82 69 0 72 12 25 109
68. Sebastian Suppi Tallinna Kesklinna Põhikool 83 102 56 37 11 0 38 57 106
69. Anete Kitse Viljandi Jakobsoni Kool 215 - 32 50 0 0 62 44 106
70. Artur Tolli Pärnu Vanalinna Põhikool 34 - 50 - 60 0 44 0 104
71. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 38 54 101 91 56 40 0 3 99
72. Aleksander Grigorjev Surju Põhikool - 152 37 52 0 0 57 42 99
73. Robert Antoi Tallinna Pääsküla Kool - - - 2 0 0 0 95 95
74. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium 2 - - - 95 0 0 0 95
75. Hendrik Tambla Tallinna Reaalkool 63 90 - 35 31 4 0 59 94
76. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 101 100 53 44 0 0 41 50 91
77. Lisete Jõesaar Palupera Põhikool 9 89 - - 85 5 0 0 90
78. Eerik Rudometov Kuuste Kool 139 60 39 124 0 34 55 0 89
79. Taivo Kask Tartu Kivilinna Kool 55 44 94 - 39 50 0 0 89
80. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium 5 - - - 89 0 0 0 89
81. Robin Laurend Kolga Kool 123 34 81 81 0 60 13 13 86
82. Kristjan Laurits Viljandi Jakobsoni Kool 15 224 162 - 79 0 0 0 79
83. Silver Leidus Tallinna 32. Keskkool 33 225 87 84 61 0 7 10 78
84. Elisabeth Põder Viljandi Jakobsoni Kool 220 - - 17 0 0 0 77 77
85. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 20 - - - 74 0 0 0 74
86. Tagnar Dooner Tallinna Pääsküla Kool 98 71 49 89 0 23 45 5 73
87. Heili Meribeth Rau Põlva Kool 87 70 57 107 7 24 37 0 68
88. Hanna-Liis Zenkeviès Kahtla Lasteaed-Põhikool 70 - 73 71 24 0 21 23 68
89. Christofer Valkenklau Tallinna Pääsküla Kool 163 41 - 79 0 53 0 15 68
90. Mattias Pärl Aruküla Põhikool 26 104 - - 68 0 0 0 68
91. Otto Marten Pukk Viljandi Jakobsoni Kool 27 - - - 67 0 0 0 67
92. Illimar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 50 136 - 73 44 0 0 21 65
93. Аrtjom Aleksejev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 30 - - - 64 0 0 0 64
94. Chris Ants Lumiste Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 73 161 55 0 21 0 39 60
95. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 58 103 71 122 36 0 23 0 59
96. Karl-Markkus Metslind Palupera Põhikool 36 153 - - 58 0 0 0 58
97. Victoria Helena Peek Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 138 125 58 75 0 0 36 19 55
98. Friida Treffner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 67 134 104 67 27 0 0 27 54
99. Erin Kampus Tallinna 32. Keskkool 151 121 149 41 0 0 0 53 53
100. Laur Jaanus Pühajärve Põhikool 130 59 78 114 0 35 16 0 51
101. Märten Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 124 91 46 - 0 3 48 0 51
102. Martti Miks Palupera Põhikool 68 69 - - 26 25 0 0 51
103. Taavet Tenno Kuressaare Gümnaasium 100 43 - - 0 51 0 0 51
104. Ats Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 74 65 115 93 20 29 0 1 50
105. Siim Saar Aruküla Põhikool 160 117 44 102 0 0 50 0 50
106. Gregon Henrik Raud Ülenurme Gümnaasium 44 - - - 50 0 0 0 50
107. Stepan Stulov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 119 113 45 - 0 0 49 0 49
108. Christoph Jaromir Jeltsch Tallinna Pääsküla Kool 99 95 - 46 0 0 0 48 48
109. Ants-Alari Uljas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 91 93 118 53 3 1 0 41 45
110. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 149 68 75 106 0 26 19 0 45
111. Elsa Naruski Pühajärve Põhikool 147 186 109 49 0 0 0 45 45
112. Andres Sarapuu Viljandi Jakobsoni Kool - 75 68 - 0 19 26 0 45
113. Hendrik Hermandi Kolga Kool 227 218 52 - 0 0 42 0 42
114. Kädi Ülle Kolga Kool 53 139 133 99 41 0 0 0 41
115. Ron Sebastian Puiestee Saaremaa Ühisgümnaasium 72 114 - 76 22 0 0 18 40
116. Kristin Zenkevics Kahtla Lasteaed-Põhikool 192 86 95 63 0 8 0 31 39
117. Sofia Rutiku Kolga Kool 245 190 55 127 0 0 39 0 39
118. Kaisa Ollikainen Tallinna Kesklinna Põhikool - 64 - 85 0 30 0 9 39
119. Jaan Oskar Narva Tallinna Arte Gümnaasium - 55 - - 0 39 0 0 39
120. Kaidur Kesa Palupera Põhikool 57 133 120 - 37 0 0 0 37
121. Marten Männik Tallinna 32. Keskkool 193 - 153 57 0 0 0 37 37
122. Mia Maria Maripuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 217 120 113 58 0 0 0 36 36
123. Jarno Mononen Saaremaa Ühisgümnaasium 93 158 - 62 1 0 0 32 33
124. Laur Erik Laine Saaremaa Ühisgümnaasium 168 131 - 61 0 0 0 33 33
125. Lisette Moks Kolga Kool 176 63 103 117 0 31 0 0 31
126. Ruuben Jaagant Pühajärve Põhikool 229 201 132 64 0 0 0 30 30
127. Antonio Ibrus Viljandi Jakobsoni Kool - - 64 - 0 0 30 0 30
128. Ralf Maapalu Tallinna Reaalkool 103 116 182 65 0 0 0 29 29
129. Raul Oll Aruküla Põhikool - - 65 - 0 0 29 0 29
130. Karl Johanson Emmaste Põhikool 66 - - - 28 0 0 0 28
131. Johannes Gabriel Adams Vormsi Lasteaed-Põhikool 104 150 67 - 0 0 27 0 27
132. Agor Nõmmik Imavere Põhikool 79 83 96 - 15 11 0 0 26
133. Tauri Tihane Kuuste Kool 118 119 69 - 0 0 25 0 25
134. Hiie Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 78 130 123 86 16 0 0 8 24
135. Samuel Sülla Emmaste Põhikool 71 110 160 - 23 0 0 0 23
136. Mirtel Tükk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 89 77 - - 5 17 0 0 22
137. Robin Henri Märjamaa Tallinna Saksa Gümnaasium 73 - - - 21 0 0 0 21
138. Leen Naestema Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 164 126 76 92 0 0 18 2 20
139. Oliver Puieräst Aruküla Põhikool 213 167 74 - 0 0 20 0 20
140. Adrian Vassiljev Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 75 129 102 - 19 0 0 0 19
141. Rasmus Kaldoja Luunja Keskkool 76 - - - 18 0 0 0 18
142. Georg Maslov Kolga Kool - 76 - - 0 18 0 0 18
143. Kaspar Teede Tallinna Reaalkool 174 181 - 77 0 0 0 17 17
144. Kevin Koppel Palupera Põhikool 187 177 77 - 0 0 17 0 17
145. Siim Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium 106 145 138 78 0 0 0 16 16
146. Joonas Kirmann Aruküla Põhikool 157 176 79 95 0 0 15 0 15
147. Marie Eike Rebane Saaremaa Ühisgümnaasium 200 80 147 101 0 14 0 0 14
148. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 211 81 134 100 0 13 0 0 13
149. Ralf Milbach Tallinna Lilleküla Gümnaasium 81 - - - 13 0 0 0 13
150. Kaspar Alex Velling Aruküla Põhikool 142 92 90 88 0 2 4 6 12
151. Kristofer Rohi Kuressaare Gümnaasium 94 82 127 - 0 12 0 0 12
152. Hendrik Valling Viljandi Jakobsoni Kool 82 199 169 - 12 0 0 0 12
153. Martti Vahemaa Viljandi Jakobsoni Kool 180 - - 82 0 0 0 12 12
154. Mariana Rudometov Kuuste Kool 152 128 148 83 0 0 0 11 11
155. Carl-Marten Leis Ülenurme Gümnaasium 95 84 117 - 0 10 0 0 10
156. Kristin Lääts Viljandi Jakobsoni Kool - 109 85 94 0 0 9 0 9
157. Sander Rjabinov Palupera Põhikool - 85 - - 0 9 0 0 9
158. Silver Ostrat Pühajärve Põhikool 199 197 86 111 0 0 8 0 8
159. Anna Puulinn Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 184 175 142 87 0 0 0 7 7
160. Silver Krüger Tallinna Pääsküla Kool 117 87 - - 0 7 0 0 7
161. Rihard Siniorg Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 128 88 156 - 0 6 0 0 6
162. Veronika Kornijenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 107 - 88 - 0 0 6 0 6
163. Timofei Kondratjev Maardu Gümnaasium 88 - - - 6 0 0 0 6
164. Tiia Tomson Kuuste Kool 121 112 89 103 0 0 5 0 5
165. Iti Ulmand Kuuste Kool 226 170 154 90 0 0 0 4 4
166. Alesja Kuznetsova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 90 147 145 - 4 0 0 0 4
167. Vladimir Mihhailov Pühajärve Põhikool 105 - 91 - 0 0 3 0 3
168. Mattias Niglas Aruküla Põhikool 167 173 92 - 0 0 2 0 2
169. Reti Natalie Nael Kuuste Kool 127 118 93 109 0 0 1 0 1
170. Rauno Roosna Tallinna Kesklinna Põhikool 189 99 119 108 0 0 0 0 0
171. Ida Leen Katvel Kolga Kool 112 168 121 126 0 0 0 0 0
172. Teele Püüa Kahtla Lasteaed-Põhikool 166 157 122 115 0 0 0 0 0
173. Eliis Isabella Cleghorn Kahtla Lasteaed-Põhikool 194 161 111 116 0 0 0 0 0
174. Johanna Kaarna Pühajärve Põhikool 120 194 151 128 0 0 0 0 0
175. Teele Janno Tallinna 32. Keskkool 195 163 131 123 0 0 0 0 0
176. Paula Pällin Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 198 191 105 118 0 0 0 0 0
177. Anastassia Pikkov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 203 164 129 132 0 0 0 0 0
178. Lauren Hailey Cleghorn Kahtla Lasteaed-Põhikool 197 165 135 133 0 0 0 0 0
179. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool 196 162 155 120 0 0 0 0 0
180. Hannah Helene Metspalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 212 180 143 121 0 0 0 0 0
181. Riinu Vaht Pühajärve Põhikool 244 215 180 110 0 0 0 0 0
182. Britta Truu Saaremaa Ühisgümnaasium 254 220 174 146 0 0 0 0 0
183. Mirjam Elisabet Tiidumaa Nõo Põhikool 125 124 - 98 0 0 0 0 0
184. Holger Rannu Tallinna Reaalkool 150 94 - 125 0 0 0 0 0
185. Richard Kruskaja Tallinna Pääsküla Kool 155 106 110 - 0 0 0 0 0
186. Kristjan Konts Kuuste Kool 116 107 165 - 0 0 0 0 0
187. Julius Putrinš Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 133 132 125 - 0 0 0 0 0
188. Aleksander Seeder Kolga Kool 110 182 139 - 0 0 0 0 0
189. Hanna Helena Kook Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 140 169 126 - 0 0 0 0 0
190. Oskar Miko Reedi Pühajärve Põhikool - 160 136 144 0 0 0 0 0
191. Sten Erik Lillemäe Tallinna Reaalkool 159 97 185 - 0 0 0 0 0
192. Endel Pällin Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 198 108 138 0 0 0 0 0
193. Jan Markus Metsoja Tartu Kivilinna Kool 178 144 124 - 0 0 0 0 0
194. Jakob Lillenberg Kolga Kool 202 140 116 - 0 0 0 0 0
195. Hannes Markus Unt Tallinna 32. Keskkool 173 142 146 - 0 0 0 0 0
196. Cristelle-Sandra Evert Tallinna 32. Keskkool 141 189 141 - 0 0 0 0 0
197. Alica Kozlova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 181 - 159 134 0 0 0 0 0
198. Liis Jürgenson Pühajärve Põhikool - 179 184 129 0 0 0 0 0
199. Sander Urbla Nõo Põhikool 113 210 177 - 0 0 0 0 0
200. Getrud Kõiveer Vormsi Lasteaed-Põhikool 191 183 128 - 0 0 0 0 0
201. Henri Sturm Pühajärve Põhikool 172 156 181 - 0 0 0 0 0
202. Paula Puksov Pühajärve Põhikool 231 192 - 97 0 0 0 0 0
203. Ilja Naumenko Viljandi Jakobsoni Kool 144 227 171 - 0 0 0 0 0
204. Ainar Talts Kolga Kool 235 166 144 - 0 0 0 0 0
205. Kregor Arro Pühajärve Põhikool 230 204 - 141 0 0 0 0 0
206. Kert Käsper Saaremaa Ühisgümnaasium 250 196 179 - 0 0 0 0 0
207. Anett-Merili Moring Saaremaa Ühisgümnaasium 240 222 175 - 0 0 0 0 0
208. Simmo Hendrik Sisask Põlva Kool - - 97 131 0 0 0 0 0
209. Jörgen Järve Ülenurme Gümnaasium - 123 114 - 0 0 0 0 0
210. Andrus Anti Rimmeld Kolga Kool - 108 137 - 0 0 0 0 0
211. Laura Liisa Bach Aruküla Põhikool - 135 112 - 0 0 0 0 0
212. Merilyn Juhkam Vormsi Lasteaed-Põhikool - 159 98 - 0 0 0 0 0
213. taavi varind Tallinna 32. Keskkool 156 - 106 - 0 0 0 0 0
214. Oliver Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium - 154 - 113 0 0 0 0 0
215. Mari-Liis Järv Vormsi Lasteaed-Põhikool - - 158 112 0 0 0 0 0
216. Kaur Vesberg Saaremaa Ühisgümnaasium 134 138 - - 0 0 0 0 0
217. Kaur Drenkham Nõo Põhikool 162 115 - - 0 0 0 0 0
218. Marten Leok Aruküla Põhikool 126 174 - - 0 0 0 0 0
219. Aleksander Aulik Kuressaare Gümnaasium 179 - 130 - 0 0 0 0 0
220. Moonika Schasmin Imavere Põhikool 132 - 178 - 0 0 0 0 0
221. Marko Moorits Imavere Põhikool 129 - 187 - 0 0 0 0 0
222. Ingermai Rohtsalu Imavere Põhikool - 146 173 - 0 0 0 0 0
223. Liis Otsatalo Ülenurme Gümnaasium 171 - 150 - 0 0 0 0 0
224. Dmitri Rõžkov Pühajärve Põhikool 97 231 - - 0 0 0 0 0
225. Kädi-Liis Bäärt Imavere Põhikool 182 - 152 - 0 0 0 0 0
226. Kert Gebruk Kolga Kool 232 105 - - 0 0 0 0 0
227. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 209 - - 130 0 0 0 0 0
228. Silver Kütt Kehra Gümnaasium - 185 157 - 0 0 0 0 0
229. Meribel Mihkelsoo Imavere Põhikool - 184 164 - 0 0 0 0 0
230. Jaan Laskar Tallinna Lilleküla Gümnaasium 143 213 - - 0 0 0 0 0
231. Tomi Siilbek Pühajärve Põhikool - 219 - 139 0 0 0 0 0
232. Martin Ots Tallinna 32. Keskkool 170 193 - - 0 0 0 0 0
233. Romet Sepp Tallinna Lilleküla Gümnaasium 228 137 - - 0 0 0 0 0
234. Gerli Kala Imavere Põhikool - 195 172 - 0 0 0 0 0
235. Egor Suhhanov Tallinna Lilleküla Gümnaasium 175 212 - - 0 0 0 0 0
236. Elif Eliise Hirlak Aruküla Põhikool 201 188 - - 0 0 0 0 0
237. Hannes Heinaste Tallinna Lilleküla Gümnaasium 177 214 - - 0 0 0 0 0
238. Rasmus Hänilane Tallinna Lilleküla Gümnaasium 204 187 - - 0 0 0 0 0
239. Laura Morozova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 261 - - 136 0 0 0 0 0
240. Kaur Huko Käämbre Nõo Põhikool 247 151 - - 0 0 0 0 0
241. Erik Pruul Emmaste Põhikool 233 - 168 - 0 0 0 0 0
242. Helina Bakajev Pühajärve Põhikool 258 - - 147 0 0 0 0 0
243. Marita Shornikova Nõo Põhikool 207 200 - - 0 0 0 0 0
244. Karl Robin Rillo Tallinna Kesklinna Põhikool 236 - 176 - 0 0 0 0 0
245. Kaspar Leen Tallinna Lilleküla Gümnaasium 225 206 - - 0 0 0 0 0
246. Maritn Pikk Tallinna Lilleküla Gümnaasium 255 178 - - 0 0 0 0 0
247. Roland Luht Tallinna Reaalkool 224 217 - - 0 0 0 0 0
248. Dalia Ait Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 246 202 - - 0 0 0 0 0
249. Rocco Ringenberg Tallinna Lilleküla Gümnaasium 249 207 - - 0 0 0 0 0
250. Joonas Tiitson Kuressaare Gümnaasium 252 211 - - 0 0 0 0 0
251. Paul Roosmann Tallinna Lilleküla Gümnaasium 259 228 - - 0 0 0 0 0
252. Andre Aasmäe Tallinna Lilleküla Gümnaasium 265 223 - - 0 0 0 0 0
253. Rasmus Salumäe Tallinna Lilleküla Gümnaasium 264 229 - - 0 0 0 0 0
254. Tristan Kenneth Gruuse Tallinna Lilleküla Gümnaasium 267 230 - - 0 0 0 0 0
255. Nikita Matrossov Maardu Gümnaasium 96 - - - 0 0 0 0 0
256. Katarina Kõiveer Vormsi Lasteaed-Põhikool - - - 96 0 0 0 0 0
257. Kauri Jürine Viljandi Jakobsoni Kool 102 - - - 0 0 0 0 0
258. Villem Jehe Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - - - 104 0 0 0 0 0
259. Varvara Rogaten Narva Keeltelütseum - - - 105 0 0 0 0 0
260. Tuule Kalamees Saaremaa Ühisgümnaasium 108 - - - 0 0 0 0 0
261. Siim Strandson Tallinna Saksa Gümnaasium 109 - - - 0 0 0 0 0
262. Fjodor Kupinski Maardu Gümnaasium 111 - - - 0 0 0 0 0
263. Sten Erik Mägi Saaremaa Ühisgümnaasium - 111 - - 0 0 0 0 0
264. Karl-Erik Kohava Ülenurme Gümnaasium 114 - - - 0 0 0 0 0
265. Ivan Tšetšjotkin Narva Keeltelütseum - - - 119 0 0 0 0 0
266. Karel Kikas Palupera Põhikool - 122 - - 0 0 0 0 0
267. Roland Jõgi Aruküla Põhikool 131 - - - 0 0 0 0 0
268. Oskar Henrik Kundla Tallinna Reaalkool 135 - - - 0 0 0 0 0
269. Andreas Kompus Aruküla Põhikool 136 - - - 0 0 0 0 0
270. Liine Prank Jakob Westholmi Gümnaasium - - - 137 0 0 0 0 0
271. Markus Karus Saue Gümnaasium - - - 140 0 0 0 0 0
272. Caroli Kink Aruküla Põhikool - 141 - - 0 0 0 0 0
273. Aleksei Mihhailov Narva Keeltelütseum - - - 143 0 0 0 0 0
274. Enriko Jants Palupera Põhikool - 143 - - 0 0 0 0 0
275. Kris Jordan Sepp Saue Gümnaasium - - - 145 0 0 0 0 0
276. Marko Kagovere Viljandi Jakobsoni Kool 145 - - - 0 0 0 0 0
277. William Kink Kuuste Kool 146 - - - 0 0 0 0 0
278. Verner Ellermäe Emmaste Põhikool - 148 - - 0 0 0 0 0
279. Allar-Joel Möldre Tallinna Reaalkool - - - 148 0 0 0 0 0
280. Aureelia Kasar Imavere Põhikool - 149 - - 0 0 0 0 0
281. Egert Penu Aruküla Põhikool 153 - - - 0 0 0 0 0
282. Kaisa Soosaar Tallinna 32. Keskkool 154 - - - 0 0 0 0 0
283. Artur Pastik Viljandi Jakobsoni Kool 158 - - - 0 0 0 0 0
284. Nikolai Grinin Maardu Gümnaasium 161 - - - 0 0 0 0 0
285. Mattias Mets Emmaste Põhikool - - 163 - 0 0 0 0 0
286. Laura-Liis Rüngas Tallinna 32. Keskkool 165 - - - 0 0 0 0 0
287. Kaspar Kruus Ülenurme Gümnaasium - - 167 - 0 0 0 0 0
288. Sofia-Selestina Märs Maardu Gümnaasium 169 - - - 0 0 0 0 0
289. Ralf Paat Kõrveküla Põhikool - 171 - - 0 0 0 0 0
290. Aveliin Post Emmaste Põhikool - 172 - - 0 0 0 0 0
291. Uku Gross Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 183 - - - 0 0 0 0 0
292. Karl Kompus Aruküla Põhikool 185 - - - 0 0 0 0 0
293. Kristiin Pulk Saaremaa Ühisgümnaasium 186 - - - 0 0 0 0 0
294. Martin-Paul Moorits Imavere Põhikool - - 186 - 0 0 0 0 0
295. Rebeka Plaan Palupera Põhikool 188 - - - 0 0 0 0 0
296. Silver Kõve Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 203 - - 0 0 0 0 0
297. Veronica Ellermäe Emmaste Põhikool - 205 - - 0 0 0 0 0
298. Carl Marcus Dalton Tallinna Lilleküla Gümnaasium 205 - - - 0 0 0 0 0
299. Rando Kaljuste Ülenurme Gümnaasium 206 - - - 0 0 0 0 0
300. Hardi Koidu Tallinna Lilleküla Gümnaasium 208 - - - 0 0 0 0 0
301. Krete Pipenberg Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 208 - - 0 0 0 0 0
302. Emma Eiche Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 209 - - 0 0 0 0 0
303. Heleri Alliksoo Emmaste Põhikool 210 - - - 0 0 0 0 0
304. David Vassiljev Maardu Gümnaasium 214 - - - 0 0 0 0 0
305. Roland Lausma Tallinna Lilleküla Gümnaasium 216 - - - 0 0 0 0 0
306. Mehis Paar Emmaste Põhikool - 216 - - 0 0 0 0 0
307. Erik Martin Märjamaa Tallinna Saksa Gümnaasium 218 - - - 0 0 0 0 0
308. Karl Markus Mõtus Tallinna 32. Keskkool 219 - - - 0 0 0 0 0
309. Johann Mattias Üprus Tallinna Lilleküla Gümnaasium 221 - - - 0 0 0 0 0
310. Henry Aru Emmaste Põhikool - 221 - - 0 0 0 0 0
311. Diana Horolski Maardu Gümnaasium 222 - - - 0 0 0 0 0
312. Edgar Aksjontsik Maardu Gümnaasium 223 - - - 0 0 0 0 0
313. Fred Laansalu Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 226 - - 0 0 0 0 0
314. Henri Nõulik Tallinna Lilleküla Gümnaasium 234 - - - 0 0 0 0 0
315. Jevgeni Volk Maardu Gümnaasium 237 - - - 0 0 0 0 0
316. Oleg Kuharev Maardu Gümnaasium 238 - - - 0 0 0 0 0
317. Karl Ühtid Tallinna Lilleküla Gümnaasium 239 - - - 0 0 0 0 0
318. Kristo Kesküla Emmaste Põhikool 241 - - - 0 0 0 0 0
319. Artjom Voronin Maardu Gümnaasium 242 - - - 0 0 0 0 0
320. Mikk Viidul Tallinna Lilleküla Gümnaasium 243 - - - 0 0 0 0 0
321. Timur Bivrov Maardu Gümnaasium 248 - - - 0 0 0 0 0
322. Kenert Kõve Tallinna Lilleküla Gümnaasium 251 - - - 0 0 0 0 0
323. Aleksandr Jerjomin Maardu Gümnaasium 253 - - - 0 0 0 0 0
324. Liset Isbel Karu Saaremaa Ühisgümnaasium 256 - - - 0 0 0 0 0
325. Andero Alt Tallinna Lilleküla Gümnaasium 257 - - - 0 0 0 0 0
326. Valeria Jeliferevskaja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 260 - - - 0 0 0 0 0
327. Milan Petrovski Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 262 - - - 0 0 0 0 0
328. Siim Eensalu Tallinna 32. Keskkool 263 - - - 0 0 0 0 0
329. Kert Gregor Tagamets Luunja Keskkool 266 - - - 0 0 0 0 0
330. Marten Punnar Luunja Keskkool 268 - - - 0 0 0 0 0
331. Anti Arjukese Luunja Keskkool 269 - - - 0 0 0 0 0
332. Markus Maximus Puusepp Luunja Keskkool 270 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Viljandi Jakobsoni Kool 1642 23
2. Tallinna Pääsküla Kool 1485 12
3. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 1467 25
4. Tallinna Reaalkool 1418 15
5. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1283 19
6. Tallinna 32. Keskkool 852 17
7. Rapla Vesiroosi Kool 722 4
8. Surju Põhikool 572 4
9. Palupera Põhikool 447 10
10. Pärnu Mai kool 446 2
11. Nõo Põhikool 436 8
12. Kehra Gümnaasium 368 3
13. Aruküla Põhikool 344 16
14. Tallinna Kesklinna Põhikool 316 5
15. Pühajärve Põhikool 302 16
16. Kolga Kool 257 12
17. Tallinna Ühisgümnaasium 256 1
18. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 237 27
19. Saaremaa Ühisgümnaasium 201 14
20. Vormsi Lasteaed-Põhikool 197 6
21. Gustav Adolfi Gümnaasium 184 2
22. Ülenurme Gümnaasium 180 8
23. Kuuste Kool 135 8
24. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 130 11
25. Tartu Variku Kool 112 1
26. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 111 3
27. Pärnu Vanalinna Põhikool 104 1
28. Tartu Kivilinna Kool 89 2
29. Rakvere Waldorfkool 74 1
30. Põlva Kool 68 2
31. Kuressaare Gümnaasium 63 4
32. Emmaste Põhikool 51 11
33. Tallinna Arte Gümnaasium 39 1
34. Imavere Põhikool 26 9
35. Tallinna Saksa Gümnaasium 21 4
36. Luunja Keskkool 18 5
37. Maardu Gümnaasium 6 13
38. Kõrveküla Põhikool 0 1
39. Narva Keeltelütseum 0 3
40. Jakob Westholmi Gümnaasium 0 1
41. Saue Gümnaasium 0 2


Aktiivseid kasutajaid: 3303
Ürituste kalender
04.04.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 8. etapp
10.04.2020
Loogika GP 2020 4. voor
18.04.2020
Kawamura karikas
24.04.2020
Sudoku GP 2020 5. voor
15.05.2020
Loogika GP 2020 5. voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2404
2. AlQaholic 2297
3. tennispall 2257
4. Frequency 2216
5. aids 2114
Male TOP 5
1. KAS 2954
2. hollinger 2860
3. hertsog 2803
4. sokrates 2794
5. antsuonu 2653

Vene kabe TOP 5
1. aleksej 2808
2. Ruut 2664
3. Ianton 2594
4. Susi 2574
5. matumartin14 2496

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2889
2. ants 2867
3. Rauno1003 2721
4. AlQaholic 2619
5. Frequency 2487

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3225
2. AlQaholic 3152
3. brigita 3027
4. Osiris 2620
5. poffic 2416